Sadraudzības koncerts „Dancotprieks”

Š.g. 17.oktobrī Salaspils kultūras namā „Enerģētiķis” notiks tautas deju ansambļa „Uguntiņa” organizētais sadraudzības koncerts „Dancotprieks”, kas šajā rudenīgajā dienā pulcēs kopā piecus tautas deju ansambļus – Tautas deju ansambli „Liesma” (mākslinieciskais vadītājs Dzintars Zeibots), VEF Kultūras pils Tautas deju ansambli “Rotaļa” (mākslinieciskais vadītājs Gints Baumanis), Tautas deju ansambli „Teiksma” (mākslinieciskais vadītājs Jānis Ērglis), Rīgas Skolēnu pils Tautas deju ansambli „Uguntiņa” (mākslinieciskā vadītāja Gita Ūdre),  Rīgas Tehniskās universitātes Tautas deju ansambli “Vektors” (mākslinieciskais vadītājs Uldis Šteins).

Šīs lielās sadancošanās idejas autors ir TDA „Uguntiņa” pedagogs un jauniešu grupas virzītājs Juris Čakans, kurš ar savu neizsīkstošo enerģiju un dancotprieku ir motivējis „Uguntiņas” jauniešus ne tikai izteikt savu dzīvesprieku un līksmi dejā, bet arī cīnīties par lietām, kas katram ir svarīgas.

Ikdienā katrs no ansambļiem iet savu ceļu, bet „Dancotprieks” būs lieliska iespēja ne tikai parādīt to, kas ir atšķirīgs un īpašs katram deju ansamblim, bet arī vienoties kopīgā deju solī, sagādāt pārsteigumu skatītājiem. Koncerts paredzēts divās daļās ar latviešu un cittautu deju programmu. Koncertā ietvertās deju horeogrāfijas veidojuši visā Latvijā pazīstamie horeogrāfi.

Deja ir vaļasprieks, dzīvesveids, kas emocionāli uzlādē, tas ir veids, kā iepriecināt arī citus. Dejotāji ar savu talantu un degsmi vēlas sasildīt skatītāju sirdis. Gaidām visus dejas cienītājus š.g. 17.oktobrī Salaspils kultūras namā „Enerģētiķis”, Skolas ielā 2 !

Biļešu cena:

Ls 2,00 pieaugušajiem

Ls 1,00 pensionāri, skolēni, studenti

Biļešu iegāde:

  • Salaspils kultūras namā „Enerģētiķis”

Kases darba laiki
P-11:00-19:00, O-14:00-20:00, T-Brīvs, C-14:00-20:00, P-11:00-17:00

  • Rīgas Skolēnu pils administrācijā, K. Barona ielā 99, darbdienās plkst.10.00-18.00

Informācija: ( 26634681)

2009.10.17 Ugunt