Rīgas telpu orientēšanās sacensībās uzvar igaunis Sergei Rjabyshkin

Aizvadītajās brīvdienās Baldones sporta centrā un bijušajā Tabakas fabrikas ēkā norisinājās ikgadējās Telpu orientēšanās sacensības, kurās uz starta piecas reizes stājās vairāk nekā 200 dalībnieki no visas Latvijas. Par sacensību uzvarētājiem kļuva igaunis Sergei Rjabyshkin un siguldiete Kristīne Veita.

Divu dienu laikā dalībniekiem katram bija jāpieveic 5 distances, kas rezultējās 97 kontrolpunktu apmeklēšanā un uzskriešana aptuveni 40 stāvu augstumā, un tas viss pieveicot tikai aptuveni 4 kilometrus.

Ātrākais no visiem dalībniekiem bija igaunis Sergejs Rjabyshkin, kurš visas distances veica 37.03 minūtēs, apsteidzot labāko Latvijas telpu-O meistaru Anatoliju Tarasovu par vairāk nekā 3 minūtēm. Sergejs uzvarēja Rīgā arī pagājušajā gadā un  Igaunijas telpu-O sacensību seriālā izcīnīja 2. vietā. Trešo vietu izcīnīja Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieks Alvis Reinsons, kurš lieliski pieteica sevi pieaugušo konkurencē, pēc pagājušajā gadā izcīnītās 10. vietas.

V21

 1. Sergei Rjabyshkin
 2. Anatolijs Tarasovs
 3. Alvis Reinsons
 4. Jānis Zaļaiskalns
 5. Valters Āboliņš
 6. Jānis Bukins
 7. Ats Sonajalg
 8. Edgars Bričonoks

Sieviešu konkurencē šogad pārtrūka Madaras Šadrinas uzvaru sērija un par uzvarētāju kļuva siguldiete Kristīne Veita. Otrajā un trešajā vietā ierindojās Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolnieces, attiecīgi Madara Brice un Annija Anna Zaļaiskalna.

S21

 1. Kristīne Veita
 2. Madara Brice
 3. Annija Zaļaiskalns
 4. Elīna Mankus
 5. Inese Kauķe
 6. Marita Johansena
 7. Elīna Svilpe
 8. Zane Čamane

Sacensības norisinājās pateicoties sporta preču veikala MySport un apģērbu zīmolam ZIB. Sacensības organizēja BJC “Rīgas Skolēnu pils” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Pilni rezultāti no telpu orientēšanās sacensībām

Fotogalerija

Telpu orientēšanās video