Rīgas Skolēnu pils piedalās pasākumā “Atvērtā Baroniela”

22.septembrī visas dienas garumā varēja iepazīt Krišjāņa Barona ielas vēsturi un piedalīties informatīvos pasākumos par ielas nākotnes attīstību pasākumā „Atvērtā Baroniela”. Pasākuma ietvaros bija veloekspedīcijas, diskusijas un seminārs par šobrīd uzsāktajām K.Barona ielas pārmaiņām.

Pie Skolēnu pils 2 stundu garumā notika dažādas aktivitātes: pirmsskolas vecuma bērnu izglītošanas centra “Mazais Prātnieks” rotaļas, folkloras kopas “Kokle” dejas un rotaļas, teātra “Zīļuks” leļļu sveicieni, zīmēšanas nodarbības, Rīgas Skolu muzeja viduslaiku klase, varēja spēlēt dažādas galda spēles, aplūkot zīmējumu, mākslas darbiņu, zīda un tekstila apgleznojumu izstādi, iepazīties ar informāciju par piedāvātajiem pulciņiem un kolektīviem.

 

Skolēnu pils administrācija iesaistījās sarunās ar Rīgas domes, Rīgas pilsētas Arhitektu biroja pārstāvjiem un Helēnu Gūtmani, K.Barona ielas atjaunošanas vadlīniju projekta vadītāju / ainavu arhitekti par Barona ielas rekonstrukciju un mūsu iestādei- bērniem, vecākiem un skolotājiem nepieciešamajiem uzlabojumiem uz un ap Barona ielu.

Informāciju sagatavoja:

Iveta Freimane, skolenupils@gmail.com

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece