Rīgas Skolēnu pils audzēkne pārstāvēs Latviju konkursā „Bērnu Jaunais Vilnis”

2013.07 Bernu Jaunais vilnis2Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” vokālās studijas (skolotājs Uģis Roze) audzēkne Katrīna Paula Dīringa piesakoties konkursam “Bērnu Jaunais Vilnis” veiksmīgi izturēja trīs atlases kārtas un tika izvirzīta pārstāvēt Latviju konkursa finālā Jaltā (Krievija), kas norisināsies no 6. līdz 21.augustam.Katrīna Paula Dīringa dzied no 3 gadu vecuma. Savas vokālās prasmes apgūst pie dziedātāja un vokālā pedagoga Uģa Rozes. Septiņgadīgā Katrīna Paula sevi līdz šim jau pierādījusi vairākos bērnu un jauniešu konkursos:

“Cālis 2009”, LTV “Balss pavēlnieks 2011” – 2.vieta,

“Gaujas atbalsis 2011” – 1.vieta,

“Nāc sadziedāt 2012” – 1.vieta,

“Tonis pustonis 2012” – 2.vieta,

Latvijas Radio “Jaunās zvaigznes 2012”– Grand Prix,

“Noras  Bumbieres jauno vokālistu konkurss  2012” – 1.vieta,

“Talsi uzdod toni 2012” – 1.vieta,

“Nāc sadziedāt 2013” – Grand Prix,

LTV “Balss  pavēlnieks 2013” – 3.vieta.

Viņa ir arī atveidojusi  galveno lomu muzikālajā izrādē “Ziemassvētku Jampadracis 21.gadsimtā”, kopā ar “Dzeguzīti” piedalījusies izrādēs “Mazais ganiņš” Latvijas Leļļu teātrī, uz vienas skatuves uzstājusies kopā ar pazīstamiem pašmāju mūziķiem: Uģi Rozi, Olgu Rajecku, Martu Kristianu Kalniņu un grupu “Autobuss debesīs”, Loriju Vudu un “Čikagas piecīši”, kori “Gaudeamus” un Uģi Prauliņu u.c.

Šobrīd norit intensīvs darbs, lai sagatavotos konkursam “Bērnu Jaunais Vilnis” un godam pārstāvētu Latviju šajā prestižajā starptautiskajā pasākumā. Tiek ierakstītas dziesmas studijā, jo  līdz augustam paredzēts izdot prezentācijas CD, kur būs apkopotas Paulas dziedātās dziesmas latviešu, angļu, franču un krievu valodās.

Katrīnas Paulas Dīringas uzstāšanās – video Internetā:

Informāciju apkopoja:

Iveta Freimane,

BJC „Rīgas Skolēnu pils” direktora vietniece

skolenupils@gmail.com

www.rsp.lv

Foto no ģimenes arhīva.