Rīgas Skolēnu pils „Atvērto durvju dienu” apmeklē vairāki simti rīdzinieku.

IMG_69263.septembrī no plkst.14.00-19.00 Bērnu un jauniešu centrā „Rīgas Skolēnu pils” notika pasākums „Atvērto durvju diena”, kuru apmeklēja vairāki simti gan pavisam jauni, gan vecāki Rīgas iedzīvotāji. Skolēnu pilī atvērtas bija visu mācību telpu durvis – sākot no pagrabstāva un līdz pat 3.stāvam skolotāji un arī iepriekšējo gadu audzēkņi gaidīja interesentus. Šajā dienā uz dažādiem pulciņiem pierakstījās 426 jaunie audzēkņi!

Daudzi apmeklētāji jau iepriekš Internetā bija izstudējuši Skolēnu pils pulciņu piedāvājumu un nāca apmeklēt tieši savu izvēlēto pulciņu, parunāties ar skolotāju un piereģistrēties. Liela daļa apmeklētāju nāca, lai izvēlētos sev piemēroto pulciņu apskatot visu piedāvājumu, izstaigājot visas telpas. Bija arī tādi apmeklētāji, kas bija ieradušies ar visu ģimeni un izbaudīja šajā dienā piedāvātās aktivitātes, sacensības, koncertus, konkursus.

 

Skolēnu pils pagalmā varēja kāpt pa alpīnisma sienu, iziet pa alpīnisma virvēm šķēršļu joslu, piedalīties orientēšanās minisacensībās. Svētku zālē un 1.stāva foajē uzstājās gan akordeonistu ansamblis „Opuss”, ģitārspēles un basģitārspēles pulciņa audzēkņi, rokgrupa, meiteņu kamerkoris „Tonika”, meiteņu koris „Rīga”, folkloras kopa „Kokle”, koklētāju ansamblis „Austriņa”, tika rādītas frizūras un tērpu kolekcijas modes skatē.

 

Ļoti plaša fotogalerija apskatāma www.rsp.lv

 

Iveta Freimane,

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece

skolenupils@gmailcom