Rīgas Skolēnu pils Arheoloģijas un Vecrīgas vēstures pulciņš svinēs 50 gadu jubileju – aicināti visi bijušie ekspedīciju dalībnieki

19. martā Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Arheoloģijas un Vecrīgas vēstures pulciņš svinēs 50 gadu jubileju. Uz pasākumu – bijušo audzēkņu salidojumu tiek gaidīti visi: Daugmales, Aizkraukles, Madalānu, Kristapiņu, Ģipkas, Rušenicas, Ķīšukalna ekspedīciju dalībnieki, šo ekspedīciju zīmētājas, saimniecītes, audzinātājas, visi, kas daudzu gadu garumā bijuši un ir saistīti ar šo pulciņu.

Rigas skolenu pils arheologija 2016.02.19 arheologu 50g

Pasākuma norises vieta: Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Svētku zāle, K. Barona ielā 99

Pasākuma sākums plkst.17.00, ierašanās no plkst.16.30 līdzi ņemot groziņus un labu garastāvokli.

Vakara programmā: izrakumu ritmi attēlos, sirsnīgas sarunas, kopīga fotografēšanās.

Pieteikšanās līdz 17.martam: Ināra Kuniga, mob.t.25900533

 

Arheoloģijas un Vecrīgas vēstures pulciņš ir dibināts pirms 50 gadiem Stefānijas Urtānes vadībā. Šobrīd pulciņu vada arheoloģe Ināra Kuniga. Pulciņš ir unikāls, vienīgais Latvijā. Ikviens tajā var apgūt Latvijas senvēsturi, piedalīties izrakumos un izglītojošās ekskursijās. Arheoloģijas pulciņa audzēkņi ik gadu piedalās īstā arheoloģiskā ekspedīcijā, kas audzēkņiem ir ļoti nepieciešama, jo tikai praktiskā darbā tiek apgūtas arheologa lauku darba iemaņas, veidojas priekšstats, vai arheologa darbs arī nākotnē būs tā specialitāte, kura tālākā mācību procesā tiks apgūta augstskolā.

 

Informāciju sagatavoja:

Ināra Kuniga, inarakuniga@gmail.com

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils”

Arheoloģijas un Vecrīgas vēstures pulciņa

Interešu izglītības skolotāja