Rīgas Skolēnu pils 74. dzimšanas dienā viens ceļojošais kauss no sporta tūristiem

Šī gada 20.- 21.februārī norisinājās Latvijas kausa 2. posma sacensības “Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas sporta tūrisma kauss 2015 “. Šoreiz uz sacensībām bija atbraukušas komandas arī no Lietuvas. Lietuvu pārstāvēja gan izlase, gan komandas no Viļņas un Šauļiem.

20.februārī norisinājās individuālie starti tūrisma tehnikā, kurā tika iekļauta arī sporta kāpšana, telpu orientēšanās un orientēšanās tests. Savukārt 21.februārī norisinājās komandu starti.

 

Šīs sacensības bija sarežģītas, jo bija jāliek lietā visas treniņos gūtās prasmes un iemaņas, komandu sadarbība un stratēģija. Rīgas Skolēnu pili sacensībās pārstāvēja plašs dalībnieku skaits. Sporta tūrisma pulciņa audzēkņi pārstāvēja visas četras vecumu grupas:

A grupa (vecākā grupa) – 1995.-1998. g.dz.,

B grupa (vidējā grupa) – 1999.-2000. g.dz.,

C grupa (jaunākā grupa) – 2001.-2002. g.dz.,

D grupa (visjaunākā grupa) – 2003. g.dz. un jaunāki.

 

Skolēnu pils savā īpašumā ieguva ceļojošo kausu kā organizācija ar lielāko dalībnieku skaitu sacensībās. Hip-hip-urrā! aktīvajiem sporta tūrisma audzēkņiem!

 

Vēl par rezultātiem. Sāksim ar to, ka visi bija lieli malači, jo šīs ir vienas no sarežģītākajām sacensībām. Īpašs prieks un lepnums par godalgotajām vietām:

I vieta C grupā Ravita Rone, II vieta C grupā Jānis Gaismiņš,

III vieta C grupā Rebeka Ziedone, II vieta B grupā Debora Šņitkina.

 

Kā arī komandu kopvērtējumā C grupas Skolēnu pils komandai III vieta, B grupai III vieta. Un mazie malači D grupas komanda ieguva godpilno II vietu. A grupai pietrūka mazliet veiksmes un tā ierindojās IV vietā.

Anna Jete Gauja ITT A grupas lielajā konkurencē ierindojās V vietā.

 

Paldies audzēkņiem, malači un turpināsim strādāt treniņos!

Paldies Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas par noorganizētajām sacensībām.

Kā arī liels paldies trenerēm Lāsmai Lūsei un Ingai Liepiņai, par ieguldīto darbu un pozitīvo atdevi audzēkņu sagatavošanā startiem.

 

Baiba Zāle, baiba_zale@yahoo.com

Interešu izglītības skolotāja, sporta tūrisma pulciņš

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”

www.rsp.lv, https://www.facebook.com/BJCRSP