Rīgas Pļavnieku ģimnāzijas tūrisma kauss

Skolenu pils sporta turisms 2013.02.15-16 Plavnieku kauss22013. gada 15.-16.februārī Pļavnieku ģimnāzijas skolas telpās jau septīto gadu tika organizētas sporta tūrisma sacensības, kurās ar labiem panākumiem piedalījās arī BJC “Rīgas Skolēnu pils” sporta tūrisma audzēkņi.

15.februārī notika starti individuālajā tūrisma tehnikā, kas ļāva piedalīties ikvienam tūristam, kas vēlējās uzrādīt savu sniegumu šajā sporta veidā. Katram dalībniekam pirmajā sacensību dienā bija jāpierāda sevi 5 vai 6 distancēs savas iemaņas, kā piemēram  uz kāpšanas sienas, šķēršļu trasē – mezglu siešana, traverss, baļķis ar margu, virves marķēšana, purvs, OS pavēle, zalcingā, nogāzes, paralēlās virves, dulferis un vēl citās distancēs.

D-grupā ieguva:

Maksis Milzarājs 3.vieta, Dāvids Zakrevskis 5.vieta, Ravita Rone 1.vieta, Elmārs Āboliņš 7.vieta, Valters Zemturis startēja pirmo reizi sporta tūrisma sacensībās un  ieguva 12.vietu .

C-grupā:

Marta Rupā 5.vieta, Gabriela Petroviča 3.vieta, Debora Šņitkina 4.vieta, Dāvis Cinītis 7.vieta.

B-grupā:

Anna Jete Gauja 4.vieta, Kristīne Apsēna 9.vieta, Antra Kacēna 11.vieta, Matīs Ziedonis  5.vieta.

A-grupā:

Eva Krastiņa ieguva 10.vietu.

16.februārī notika starti sasaitēs jau iepriekš zināmajās distancēs. Otrajā dienā dalībniekiem bija jāveic 3 vai 2 distances. Divu sasaišu rezultātus summēja kopā un ieguva komandas vērtējumu.

D-grupā:

R.Rone/ M.Milzarājs 3.vieta, D.Zakrevskis/ E. Āboliņš 6.vieta. Kopvērtējumā dalībnieki ieguva 2.vietu no 4.komandām.

C-grupā:

M.Rupā/ G.Petroviča 7.vieta, D. Šņitkina/ D. Cinītis 4.vieta. Kopvērtējumā ieguva 3.vietu no 7 komandām.

B-grupā:

K. Apsēna/ M. Ziedonis 1.vieta, A.J. Gauja/ A. Kacena 4.vieta. Kopvērtējumā ieguva 2.vietu no 6.komandām.

A-grupā:

E. Krastiņa/ M. Kacens startēja individuāli un ieguva 13.vietu.

Sacensības bija ļoti interesantas audzēkņiem. Tie bija jauni izaicinājumi pārvarēti personiskos ierobežojumus. Pasākums bija ļoti motivējošs un pozitīvs. Ar nepacietību gaidīsim 2014.gada sacensības ar jauniem pārbaudījumiem.

Sagatavoja: sporta tūrisma skolotāja Lāsma Lūse

www.rsp.lv