Rīgas interešu izglītības skolēni apgūst filozofiju virtuālā vidē sadarbībā ar Nirnbergas ģimnāziju.

Šajā mācību gadā Bērnu un jauniešu centrā “Rīgas Skolēnu pils” sāksies jauns eTwinning projekts sadarbībā ar Vācijas pilsētas Nirnbergas ģimnāzijas Sigena-Gymnasium ētikas un filozofijas klasi.

 

Interešu izglītībā vieglāk eksperimentēt ar jaunām metodēm, tāpēc šajā projektā mācīsimies neparasti: Nirnbergas ģimnāzijas skolnieki dalīsies savās zināšanās ar Skolēnu pils Eiropas kultūras, multiplikācijas un televīzijas pulciņu audzēkņiem, pēc principa “skolēns māca skolēnu”. Būs virtuālas un tiešsaistes diskusijas, kuru rezultātā veidosim mediju vizualizācijas par diskusiju tēmām.

 

Rīgas skolēniem būs iespēja piedalīties, vērot un diskutēt ar Vācijas ģimnāzijas audzēkņiem un skolotājiem, paplašināt savas “klases sienas” un mainīties virtuālām lomām (virtuāli iejusties Vācijas ģimnāzijas audzēkņa lomā). Un kas zina – varbūt nākotnē satiksimies arī reāli 🙂

 

Dalāmies ar šo ziņu, jo domājam – starp lasītājiem noteikti varētu būt kāds, kuram interesē ētika/filozofija, un kurš vēlas papildināt savas zināšanas un līdzīgi domājošu draugu loku!

 

Mūsu projekta tēma būs – “Hinduisms un budisms un dzīves jēgas izpratne pasaules reliģijās” (Teaching Hinduism, Buddhism and the meaning of life in all the major religions). Darba valoda – angļu.

 

Pieteikšanās:

BJC “Rīgas Skolēnu pils” Eiropas kultūras pulciņš

Skolotāja: Tatjana Gvozdeva

kontakti: 28232745, eukultura@gmail.com