Rīga pilsētas 24.atklātās sacensības sporta tūrismā

2012.gada 16. aprīlī Rīgas Skolēnu pils sporta tūrisma pulciņš rīkoja ikgadējās Rīgas pilsētas atklātās sporta tūrisma sacensības. Kā katru gadu arī šogad sacensību formāts tika organizēts tā, lai būtu pēc iespējas vispusīgāks un interesantāks, lai nezaudētu gadu gaitā izveidojušos atzinību no dalībnieku puses.

Par sacensību norises vietu šoreiz tika izvēlēts Jaunciems – Kalngale, kur ir ļoti daudzveidīgs meža reljefs, kas ļauj organizēt interesantu orientēšanos un izveidot daudzpusīgus tehniskos elementus, kas veicina spraigāku cīņu starp dalībniekiem.Savas prasmes un iemaņas bija sabraukuši rādīt dalībnieki no visas Latvijas, kopējais dalībnieku skaits sasniedza  164, kas iepriecina, jo dalībnieku aktivitāte ir tiešām liela. It īpaši liels prieks par  jaunāko  paaudzi – D grupā bija 9 komandas.

Jāpiemin, ka šīs ir vienas no retajām sacensībām, kur var sacensties un rādīt savas gadu gaitā uzkrātās prasmes arī jau sen izaugušie sporta tūristi un treneri, kas padara sacensību organizēšanu vēl interesantāku.

Organizēt šāda līmeņa sacensības nav viegls taču aizraujošs uzdevums un liels paldies visiem, kas piedalījās un milzīgs paldies visiem, kas palīdzēja pie organizēšanas un tiesāšanas, kur jāuzteic arī uzcītīgie Rīgas Skolēnu pils audzēkņi.

Un tiekamies nākamgad, kad šīm sacensībām būs nopietna un pusapaļa jubileja 25.gadi.

Baiba Zāle, Skolēnu pils sporta tūrisma pulciņa skolotāja