Popgrupas „MIO”, ģitāristu ansambļu un RSP rokgrupas Ziemassvētku koncerts

Skolēnu pils Svētku zālē 2011.gada 16.decembrī notika Ziemassvētku koncerts, kas ne tikai iepriecināja, bet arī pārsteidza daudzos klātesošos.

Koncertu atklāja popgrupa „MIO”, kuras mazie un vairs ne tik mazie, ņiprie un dziedošie bērni priecēja vecākus ar sešām dziesmiņām: „Tinte”, „Tree Little Birds”, „Kompinistam”, „Ežuks”, „Laba slava sniedziņam”, „Putniņš”.

Koncertu turpināja Ģitārspēles ansambļi, kas izpildīja tādus darbus kā „The Enterteiner” (Scott Joplin), „In the Garden”, „Rock Soloing”, „One Year of Love” (Qeen) un „Pulksten’s deviņi jau zvana (A.Žilinskis, A.Krūklis).

Kā vislielākais pārsteigums bija mūsu jaunā kolektīva – RSP rokgrupas uzstāšanās. Tās repertuārs nebija no tiem vieglākajiem, tas prasījis daudzu nodarbību darbu: „Nē gravitātei” (Astro’n’Out), Vadiņi (Andis Grīva), „Pirmais” (Satellites LV), „The Only Exception” (Paramore), „Califonication” (Red Hot Chilli Peppers), „Tu un es” (Pienvedēja Piedzīvojumi).

Paldies par jauko, interesanto un pārsteidzošo koncertu audzēkņiem un viņu skolotājiem Pēterim Pāsam un Andrejam Gradinarovam!

Iveta Freimane, Skolēnu pils direktora vietniece