Pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”.

13. novembrī no plkst. 12.00 Rīgas kultūras un atpūtas centrā “Imanta” notika pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu svētki “Mīlestības diena Latvijai”. Svētki bija paredzēti visai ģimenei – mammām, tētiem, māsām, brāļiem, vecvecākiem – visiem, kas vēlējās pavadīt dienu kopā ar ģimeni. Ieeja pasākumā bija bez maksas.

No plkst. 12.00 vairāku stundu garumā notika pirmsskolas vecuma bērnu vokālo ansambļu koncerts, tāpat radošajos pārtraukumos bija iespēja piedalīties meistardarbnīcās (tās darbojās jau no plkst. 11.00), izveidojot apsveikuma kartiņu, svecīti vai piedaloties citās aktivitātēs.

Svētki bija veidoti, lai veicinātu dziedāšanas tradīciju pārmantojamību ģimenēs un sekmētu bērnu radošo spēju attīstību, dodot iespēju parādīt apgūtās iemaņas un prasmes. Koncertā uzstājās vairāki Rīgas kolektīvi, tajā skaitā, no Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” – meiteņu koris „Rīga” un kora studija „Odziņas”, kuri izdziedāja savas mīļdziesmiņas, kā arī tautas dziesmas un Latvijai veltītas melodijas.

Svētkus “Mīlestības diena Latvijai” organizēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” Rīgas Interešu izglītības metodisko centru.

 

Evija Milzarāja, Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra mūzikas metodiskās apvienības metodiķe, evija.milzaraja@intereses.lv