Noslēgusies kora „Accolada” jaunrades nometne ”Pie klavierēm”

Kora „Accolada” (krievu val.) nometne notika Apšuciema pamatskolā no 2015. gada 25. līdz 30. jūnijam. Nometnē piedalījās 35 audzēkņi vecumā no 8 līdz 25 gadiem un 4 pedagogi.

Nometnē dziedāšanas nodarbības mijās ar atpūtu, sportu, rotaļām un mākslas darbnīcām. Atpūtai radošā vidē, kā arī fiziskajām aktivitātēm tika piešķirta liela loma. Tieši tajās nometnes dalībnieki vislabprātāk piedalījās un jutās patīkami pavadījuši laiku svaigā gaisā. Pirmoreiz nometnē tika piesaistīta mākslas pedagoģe E.Elere, kura apmācīja audzēkņus darboties ar dažādām mākslas tehnikām.

 

Dažiem kora audzēkņiem, kuri piedalījās nometnē pirmo reizi, un kuriem sākumā bija grūtāk adaptēties, nometnes laikā sadraudzējās ar pārējiem un aktīvi piedalījās visos pasākumos. Visi nometnes dalībnieki bija atsaucīgi un draudzīgi, neskatoties uz vecuma starpību. Vecākās kora grupas dalībnieki aktīvi palīdzēja sporta spēlēs, rotaļās, kā arī sadzīvē ar mazajiem.

 

Nometnes noslēgumā izskanēja koncerts, kurā audzēkņi emocionāli atskaņoja skaņdarbus no gaidāmo XI Skolēnu Dziesmu svētku repertuāra, tika rīkota mākslas darbu izstāde un draudzības ugunskurs.

 

Informāciju sagatavoja:

Tatjana Zorina, zoritat@inbox.lv

nometnes vadītāja, kora „Accolada” interešu izglītības skolotāja

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas skolēnu pils”

www.rsp.lv

www.facebook.com/BJCRSP