Noslēgusies jauniešu sporta bridža nometne

No 7.līdz 12.jūlijam Saldus rajona „Juku Dzirnavās” norisinājās sporta bridža nometne jauniešiem. Kopā 38 dalībnieki (skaits, par kuru mūs apskaustu vairākas bridža lielvalstis) sacentās, spēlējot pāru turnīrus un komandu turnīrus, klausījās lekcijas un piedalījās sporta pieccīņā un komandu sacensībās. Eiropas jauniešu čempionāta dalībnieki (8 Rīgas Skolēnu pils audzēkņi! šobrīd līdz 19.jūlijam piedalās Eiropas čempionātā) veica pēdējo sagatavošanos pirms starta Vācijā, kamēr daudzi no jaunajiem bridžistiem piedzīvoja savu pirmo turnīru pieredzi.

Dalībnieki tikai apbalvoti pieccīņas, bridža pāru un komandu turnīra kopvērtējumos. Pieccīņā (futbola sitieni, basketbola metieni, šautriņas, lidojošo šķīvīšu mešana un koka kāju staigāšana) zēniem labākais bija Gatis Priedītis, bet meitenēm – Laura Ozoliņa. Komandu sporta spēlēs (basketbols, futbols un volejbols) labākie bija „Absolventi” (Skolēnu pils audzēkņi Jānis Ilziņš, Andris Gofmans, Dace Gailīte un sporta bridža pulciņa interešu izglītības skolotājs Kārlis Rubins, kā arī Mārtiņš Lorencs un Pēteris Ratnieks), bridža ieskaitē labākais bija Skolēnu pils audzēknis Nauris Pelsis, komandu turnīru vinnēja komanda „Jogurtiņš” ar Skolēnu pils audzēkņiem Daci Gailīti un Andri Gofmanu, piedaloties Dāvim Eisakam un Klaidam Krūmiņam.

Nometnes organizatori un dalībnieki saka lielu paldies „Juku Dzirnavu” kolektīvam par lielisko izmitināšanu, Latvijas bridža federācijai un Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un kultūras departamentam par finansiālu atbalstu nometnes organizēšanā.

 

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Sporta bridža pulciņa interešu izglītības skolotājs

Kārlis Rubins

k.rubins@inbox.lv

www.rsp.lv