Noslēdzies projekts „Ar visām četrām”

Ikdienā, esot dzīvnieku ielenkumā, arvien vairāk jūtam, ka nepieciešams laiks, kuru varētu veltīt četrkājainajiem draugiem. Diemžēl, dzīve mūs bieži vien piespiež izdarīt izvēli, kura nav labvēlīga visiem. Mēs vēlētos pamudināt cilvēkus apzināties un padomāt par dzīvnieku lomu viņu dzīvē. Vienmēr ir kaut kas jāziedo, katram lēmumam ir milzīga nozīme. No šī visa izriet arī projekta organizatoru un visu koncerta dalībnieku domu gājiens – parādīt dzīvnieku pasauli citā rakursā, kas nemaz nav tik vienkārši.

Šķiet, ka tas bija marts, kad braucām kopā mašīnā ar TDA „Uguntiņa” skolotāju Juri un viņš izteicās, ka 9.jūnijs pienāks nemanot. Tikai 9.jūnijā, desmito reizi skrienot kārtējo riņķi kinoteātra „Rīga” rindās sapratām, ka mēs esam nonākuši atskaites punktā, no kura var atskatīties uz jau paveikto, un arī aizdomāties, ko mēs vēl varam paveikt dzīvnieku patversmju labā.

Projekts „Ar visām četrām” aizsākās jau pagājušajā gadā, bet šogad tas turpinājās. Projekta ietvaros notika ziedojumu mēnesis (ziedojumu vākšanas punkti bija Rīgas 49.vidusskolā, Rīgas Angļu ģimnāzijā un Rīgas Skolēnu pilī), kura laikā tika savāktas dzīvnieku patversmei nepieciešamās segas, siksnas, bļodiņas, pārtika, rotaļlietas utt. Maijā vairākas fotoreportāžas un video materiāli – par „Slokas dzīvnieku patversmi” un tajā paveikto tika atspoguļoti raidījumā „SemsTV” LTV-7 un „Ar ķepu uz sirds” LTV-1 , kā arī vairākos portālos: TVnet.lv, draugiem.lv, Delfi.lv u.c. virtuālajā vidē.

Projekta noslēguma pasākums „Ar visām četrām! Par Tevi! Par Mani! Par Mums!“ notika 9.jūnijā kinoteātra „Rīga” Lielajā zālē. Tajā piedalījās TDA „Uguntiņa”, TDA „Liesma”, dziedātājs Intars Busulis, grupa „Lady’s Sweet”, grupa „Sweet Waterz”, grupas „Tumsa” mūziķi, grupa „PeR“, grupa „Triānas Parks”, grupa „Blitze”, dziedātājs Kaža.

Koncerts ir tikai neliels elements visā lielajā sistēmā, kuru būvējam…
…Rīgas 49.vidusskolas skolniece Slokas dzīvnieku patversmei noziedoja 39.00 Ls, kas nav maz.
Projekta laikā visi savāktie gan materiālie, gan finansu līdzekļi tiks novirzīti Slokas dzīvnieku patversmes vajadzībām.
Koncerta organizatori un dalībnieki ir gandarīti par paveikto, jo ne mazums cilvēki ir sākuši aizdomāties – par dzīvnieku lomu viņu dzīvēs.

Rīgas Skolēnu pils radošā komanda CHEIR :
Pasākuma atbildīgā persona: Rīgas Skolēnu pils direktora vietniece Iveta Freimane
Idejas autore [Ideju inkubators] : Karīna Lapšina
Režisore [ideju realizēšana]: Ieva Geķe
Mārketings [reklāma, prese, pieredze pasākumu organizēšanā]: Anete Ķeņģe
Mārketings, smadzenes: Kristaps Narubins
Vizuālais, grafiskais noformējums: Lelde Narubina, Jānis Strazdiņš

Mākslinieciskais direktors: Markus Zmolnig (Itālija)

Mēs sadarbojāmies ar:
Rīgas Skolēnu pils www.rsp.lv
Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments www.e-skola.lv
Grafiskais noformējums www.maketi.lv
Skatuves sistēmu servisu www.3s.lv
LTV 7 – www.twitter.com/@semstv
Reklāma lielveikalos – www.marketmedia.lv
Informācija par notiekošo – Neatkarīgā Rīta Avīze – www.nra.lv
Sporta klubs „Veselības fabrika” www.vf.lv
Bērnu un jauniešu biedrība „Tev”

Informācija: akcijā iesaistīto mākslinieku mājas lapās un
TDA „Uguntiņa” http://tdauguntina.lv
TDA „Liesma” www.liesma.com