Noskaidroti Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensību „Rīgas Tūrists 2013” uzvarētāji

Šogad 18.oktobrī Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu organizēja Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensības „Rīgas Tūrists 2013”. Sacensības tiek organizētas astoto gadu, mainoties sacensību norises vietām, šogad – Šmerļa mežā.

Rezultāti:

1.vieta – Rīgas Valdorfskolas komandai (L.R.Jundze, A.Minkevica, A.K.Kalnieks, K.R.Veispāls; skolotājas – Ilze Spīķe, Lolita Krasone)

2.vieta – Rīgas 71. vidusskolas komandai

3.vieta – Rīgas Kristīgās vidusskolas komandai

Organizatoru specbalva – Andreja Pumpura Rīgas 11. pamatskolas komandai

Sacensības notika komandas tūrisma šķēršļu joslā, kuras garums bija 1,5 km. Distance bija marķēta, iekļaujot 7 kontrolpunktus ar dažādiem uzdevumiem, kā arī bija jāatrod šī gada sacensību simbolu – „Klejojošo egli”.

 

Šajā dienā laika apstākļi mūs nelutināja, piedzīvojām gan stipru lietu, gan vēja brāzmas, bet komandas nenobijās – visas, kuras pieteicās, ieradās! Kā teica kāda Rīgas Kristīgās vidusskolas audzēkne: „Tas ir vēl foršāk!”

 

Paldies visiem, kas palīdzēja noorganizēt sacensības, īpaši Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas rekreācijas specializācijas 4 kursa studentiem!

Inga Liepiņa, sacensību galvenais tiesnesis

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Sporta tūrisma pulciņa interešu izglītības skolotāja,

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra metodiķe

Inga.Liepina@lspa.lv, www.rsp.lv, mob.t.26525949