Noskaidroti Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensību „Rīgas Tūrists 2012” uzvarētāji!

Šogad 4.oktobrī Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils” sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju organizēja Rīgas skolēnu sporta tūrisma sacensības „Rīgas Tūrists 2012”. Sacensības tiek organizētas jau septīto gadu, tomēr atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad sacensības tika rīkotas sporta zālē, šogad notika ārā – Bābelītes meža apvidū.Sacensības notika komandas tūrisma šķēršļu joslā, kura tika izvietota apkārt Bābelītes ezeram. Distance bija marķēta, iekļaujot 7-8 kontrolpunktus ar uzdevumiem. Kopējais distances garums bija 1,5 km, katra komanda distancē pavadīja no 1 stundas 13 minītēm līdz 1 stundai 29 minūtēm.

Šogad par sacensību uzvarētājiem kļuva Rīgas Valdorfskolas komanda (L.R.Jundze, E.Žerdočkina, K.Veispāls, A.Kalniets. Skolotāja – Ilze Spīķe). Otro vietu ieguva Rīgas 71 vidusskolas komanda un trešo vietu izcīnīja – Rīgas 89 vidusskolas komanda. Brīvajā laikā sacensību dalībniekiem notika netradicionālā sporta spēle – dvieļbols. Par aktīvāko komandu un kliņģera īpašnieci kļuva Rīgas 54 vidusskolas komanda.

Šajā dienā labie laika apstākļi mūs ļoti lutināja un ceru, ka visi dalībnieki, neskatoties uz komandas sasniegto sacensību rezultātu, ieguva pozitīvas un patīkamas emocijas par tūrisma sacensībām.

Paldies visiem, kas palīdzēja noorganizēt sacensības un protams pašiem svarīgākajiem – dalībniekiem par piedalīšanos!