Mūziķi un dejotāji „Ar visām četrām” par dzīvniekiem

Saulaino 27. marta dienu mūziķi un dejotāji, kuri piekrituši atbalstīt un piedalīties labdarības akcijā „Ar visām četrām! Par tevi, par mani, par mums!”, pavadīja Slokas dzīvnieku patversmē, lai vēlreiz apraudzītu patversmes iedzīvotājus sunīšus un kaķīšus un kaut nedaudz atbalstītu patversmes darbību.

Pēc veiksmīgas labdarības akcijas „Ar visām četrām! Par mājām, par draugu, par balsi!” 2010. gadā, kuras laikā tika nodrošinātas Slokas patversmei tik ļoti nepieciešamas lietas, akcijas organizatori nolēma turpināt informēt sabiedrību par iespēju dot mājas patversmes iedzīvotājiem un palīdzēt patversmei tās ikdienas rūpēs.Akcija noslēgsies 9. jūnijā ar koncertu Rīgas Tehniskās Universitātes Lielajā aulā, kurā mūs priecēs Latvijā atpazīstami mūziķi Intars Busulis, Kaža, grupas „Lady’s Sweet”, „Sweet Waterz”, „Tumsa”, „PeR”, „Triānas Parks”, „Blitze” un vokālā grupa „Cosmos”, kā arī Tautas deju kolektīvi „Uguntiņa” un „Liesma”. Par biļetēm iegūtie līdzekļi tiks nodoti Slokas patversmes rīcībā.

Līdz tam vēl paredzētas dažādas aktivitātes ar mērķi pievērst iedzīvotāju uzmanību dzīvnieku patversmju problēmām un rosināt cilvēkus sagādāt mājas kādam no patversmju iemītniekiem. Aktivitātes notiks sadarbībā ar Rīgas skolām, kad arī būs iespēja ziedot patversmēm nepieciešamas lietas (segas, siksnas, pārtiku u.c.) un piedalīties radošos konkursos.

Aktivitātes aizsākās 27. martā, kad Slokas dzīvnieku patversmi kuplā skaitā apmeklēja mūziķi un dejotāji, kas piedalīsies arī gala koncertā. Patversmes viesi pārliecinājās par dzīvnieciņu dzīves apstākļiem un izveda tos ikdienas pastaigās.

Tā kā šobrīd patversmes ir pārpildītas un darbiniekiem nākas meklēt radošas iespējas, kur izmitināt katru jaunpienākušo iemītnieku, potenciālie saimnieki tiek īpaši gaidīti izvēlēties sev jaunu draugu.

“Labdarības akcija „Ar visām četrām! Par tevi, par mani, par mums!”

Radošās komandas Cheir vārdā Anete Ķeņģe

www.rsp.lv

www.maketi.lv

www.3s.lv

www.twitter.com/@semstv

www.marketmedia.lv

www.nra.lv

www.vf.lv

http://tdauguntina.lv

www.liesma.com