MŪSU VASARA: Mūsējiem sudrabs Eiropas čempionātā bridžā

12.-20.jūlijā, Liepājas Olimpiskajā centrā savas prasmes rādīja labākie jaunie bridža spēlētāji, kas cīnās par godalgām 13. Eiropas jauniešu pāru čempionātā. Sudraba medaļu šajās prestižajās sacensībās izcīnīja Rīgas Skolēnu pils sporta bridža pulciņa audzēkņi Jānis Ilziņš un Nauris Pelsis (skolotājs Kārlis Rubins).

2016.07.12-20 EChemp bridzs-Skolenu pils

Sacensībās piedalījās meistari no 27 Eiropas valstīm, kopumā vairāk nekā 300 dalībnieku, kas jaunāki par 26 gadiem. Jauniešu vecumā spēcīgi ir Zviedrijas, Norvēģijas un Polijas bridžisti, bet lielas delegācijas atsūtījusi arī Nīderlande un Anglija, kur ar šo sporta veidu nodarbojas valsts karalienes. Uz Eiropas fona sevi labi pierādījuši arī Latvijas bridža spēlētāji.
Pēc čempionāta notika arī trīs dienu nometne dalībniekiem vecumā no 15 līdz 25 gadiem, kurā piedalījās arī pārējie mūsu pulciņa audzēkņi.
Bridžs ir intelektuāla kāršu spēle, kas trenē analītiskās, matemātiskās un loģiskās spējas. Tā trenē uzmanību, atmiņu, domāšanu un spēju sadarboties ar savu partneri. Tas ir Latvijā un pasaulē oficiāli atzīts sporta veids.

Informāciju sagatavoja: Iveta Freimane, skolenupils@gmail.com

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece