Mūsu skolotāja – eTwinning vēstniece Tatjana Gvozdeva Maltā.

2017.gada 26.-28. oktobrī gadskārtējā eTwinning konferencē Vidusjūras valstī Maltā piedalījās BJC „Rīgas Skolēnu pils” skolotāja, eTwinning vēstniece Tatjana Gvozdeva.
Šogad Eiropas konferences galvenā tēma bija iekļaujošā izglītība eTwinning kontekstā. Konferencē piedalījās ap 500 eTwinning skolu sadarbības projektu īstenotāju, lai apbalvotu labākos Eiropas projektus, kā arī kopīgi diskutētu par nozīmīgām izglītības aktualitātēm.

Latviju konferencē pārstāvēja konkursa “Nacionālā eTwinning balva 2017” finālisti (http://etwinning.lv/zinami-konkursa-nacionala-etwinning-ba…/), eTwinning vēstnieki, Nacionālā atbalsta dienesta komanda, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvis.
Konferencē izglītības darbiniekiem bija iespēja gūt vērtīgu informāciju par konferences galveno tēmu – “iekļaušana”, piedalīties tematiskās darbnīcās, dalīties pieredzē ar Eiropas kolu pārstāvjiem neformālās tikšanās. Iegūtās zināšanas, jauni kontakti un eTwinning idejas palīdzēs mācību satura pilnvērtīgai un modernai apguvei ikdienas darbā.

 

BJC „Rīgas Skolēnu pils” Nacionālo eTwinning balvu 2017.gadā ieguva pateicoties Eiropas kultūras, multiplikācijas un televīzijas pulciņu realizētajam projektam “Share your favorite latin quote”.

http://shareyourfavoritelatinquote.weebly.com/

 

Informāciju sagatavoja:

Tatjana Gvozdeva, tgozdeva@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils

Eiropas kultūras, multiplikācijas un televīzijas pulciņu

interešu izglītības skolotāja

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)