Mūsu audzēknim Naurim Silkānam 2.vieta „Elektronikas diena 2017”.

„Elektronikas diena 2017” profesionālās meistarības konkursā „Elektroniķis 2017” 2.vietas ieguvējs ir mūsu Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” Elektronikas pamatu un Robotikas pulciņa audzēknis Nauris Silkāns (skolotājs Jānis Ozols – Ozoliņš).

 

Vairāk nekā 200 jauno elektroniķu ceturtdien, 7.decembrī sacentās, lai pierādītu, ka elektronikas nozarei Latvijā ir nākotne, sekmīgi pildot konkursu uzdevumus un sacenšoties MiniSumo robotu cīņās. „Elektronikas diena 2017” piedalījās 39 pulciņu un 5 profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no visas Latvijas. 2 vecuma grupās pulciņu dalībnieki konkursā lodēja lidmašīnas modeļa elektronisku vadības shēmu. Komandu veikums pēc konkursa bija apskatāms izstādē.

 

Elektronikas dienu rīko Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija) un Profesionālās izglītības kompetences centrs „Rīgas Tehniskā koledža” sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru. Pasākums tika līdzfinansēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” atbalstu.

 

Publicitātes foto – https://failiem.lv/u/n4fffnne

 

Pasākuma atskata video – https://www.facebook.com/PIKC.RTK/videos/1337069453087031/

 

http://www.letera.lv/lv/aktualitates/elektronikas-diena-2017-piedalas-vairak-ka-200-jauno-elektronikas-un-robotikas-entuziastu

 

Informāciju sagatavoja:

Iveta Freimane

skolenupils@gmail.com, ifreimane4@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)