Meklējam ģimenes ar skolas vecuma bērniem dalībai izglītojoša rakstura dokumentālajā filmā par digitālo tehnoloģiju lietošanu.

Studija KULTFILMA

Email: info@kultfilma.lv, tālr.: +371 27766066

Adrese: Merķeļa iela 37, Rīga, LV – 1050,

Rīgas Latviešu Biedrības nams, 423. kabinets

 

Šī gada pavasarī tiek uzsākta dokumentālās filmas veidošana, kurā galveno lomu ieņems 5 dažādas ģimenes, kuras dalīsies ar saviem digitālo tehnoloģiju lietošanas paradumiem un pieredzi. Meklējam ģimenes, kuras ar prieku uz dažām stundām būtu ar mieru uzņemt savās mājās filmēšanas komandu un ļautu nedaudz ielūkoties savā ikdienā un komunikācijā, atklājot savus digitālo tehnoloģiju lietošanas paradumus.

 

Filma tiek veidota ar mērķi vērst uzmanību uz šiem jautājumiem un likt par tiem aizdomāties personīgā kontekstā. Ar tās palīdzību ir plānots uzrunāt gan skolas vecuma bērnus, gan to vecākus, tāpēc priecāsimies atrast ģimenes, kurās ir divi vai vairāk bērni sākumskolas, pamatskolas un/vai vidusskolas vecumā, bet paši mazākie gudrinieki, kā arī vecvecāki, būs lielisks kopbildes papildinājums.

 

Paredzam, ka ģimenēm dalība šajā filmā būs ne tikai vērtīga filmēšanās pieredze, bet arī sniegs praktiskas idejas, kā saglabāt veselīgus digitālo iekārtu lietošanas paradumus.

Ja atbilstat šim raksturojumam, un šāda pieredze jums šķiet gan interesanta, gan vērtīga, lūdzu, aizpildiet anketu, kas atrodama šeit: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd9G2Cs8uHf5oTV_wRQKG4FcAam_vVO8wp7MGAAZ2ETUrRn5w/viewform?c=0&w=1