Lejasciema vidusskolas 25.atklātās tūrisma tehnikas sacensības

OLYMPUS DIGITAL CAMERA2013. gada 18.-19. janvārī tika atklāta Latvijas sporta tūrisma sacensību sezona. Pirmās sacensības tika rīkotas Gulbenes rajonā Lejasciema vidusskolā- sporta tūrisma tehnika telpās. Sacensībās startēja komandas gan no Rīgas, gan no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām.18. janvārī notika individuālie stari, katrs dalībnieks uzrādīja savu sniegumu distancē. 19.janvārī norisinājās komandu sacensības – komandā bija četri cilvēki. Distancē dalībniekiem bija jāuzrāda sava meistarība veicot dažādus sporta tūrisma elementus- mezglu siešana, purva pārvarēšana, nogāzes uz augšu un leju, gaisa pārceltuve, paralēlās virves, traversa posmi, svārsts, baļķa pārvarēšana un duferēšanās. Rīgas Skolēnu pils sporta tūrisma audzēkņi 13 cilvēku sastāvā piedalījās tajās ar labiem panākumiem.

D-grupā Skolēnu pils komandai (Ravita Rone, Rebeka Ziedone, Maksis Milzarājs, Dāvids Zakrevskis) – 3.vieta, individuāli Ravitai 1.vieta, Rebekai- 3.vieta.

C-grupā Skolēnu pils komandai (Gabriela Petroviča, Marta Rupā, Debora Šņitkina, Jānis Prikulis) – 5.vieta.

B-grupā Skolēnu pils komandai (Kristīne Apsēna, Anna Jete Gauga, Antra Kacena, Matīss Ziedonis) – 1.vieta. Individuālajos startos Kristīne A. ieguva 3.vietu, Matīss Z. ieguva 2.vietu.

Liels gandarījums par katru audzēkni, kas startēja pirmo reizi tūrisma sacensībās un uzrādīja labus personiskos sasniegumus, kā arī par ilggadējiem sacensību dalībniekiem, kuri uzlabo savus personiskos sniegumus. 2013.gada sporta tūrisma sezona ir ļoti labi uzsākām un tā arī jāturpina visa gada garumā.

Lāsma Lūse, interešu izglītības skolotāja

BJC „Rīgas Skolēnu pils” sporta tūrisma pulciņš