Lejasciema vidusskolas 24. atklātās tūrisma tehnikas sacensības

2012.gada 16.-17. martā norisinājās ikgadējās atklātās tūrisma tehnikas sacensības telpās, Lejasciemā, Gulbenes novadā. Kā jau pats nosaukums rāda, tā norisinājās jau 24. reizi un arī RSP audzēkņi ir ikgadēji šo sacensību dalībnieki.

Arī šogad RSP piedalījās un uzrādīja labu sniegumu. Visi sacensību rezultāti tika iekļauti lielajā Latvijas čempionāta kopvērtējumā.RSP ieguva divas medaļas individuāli – mizīgs hip hip urrā! Jaunākajā (c) grupā savu debiju sniedza Anna Jete Gauja izcīnot godpilno 1.vietu un Linda Toča vecākajā (A) grupā izcīnīja 2.vietu. Savukārt, Kristīne Apsēna sīvā konkurencē vidējā (B) grupā izcīnīja 5.vietu, kas arī ir ļoti labs rezultāts.

Komandu sniegumā jaunākā (C) grupa: Mārtiņš M., Patrīcija P., Ravita R. un Anna Jete G. kopvērtējumā palika 5.vietā. Konkurence bija sīva, tādēļ vēl jo lielāks stimuls aktīvi darboties treniņos.

Vecākajā (A) grupā, RSP meitenēm apvienojot spēkus ar RPPĢ zēniem, izveidojot apvienoto RSP/RPPĢ komandu, izdevās izcīnīt godpilno2. vietu komandu kopvērtējumā.

Baiba Zāle, sporta tūrisma pulciņa skolotāja