Konkursā “Labā roka biznesā 2019” Rīgas Skolēnu pils lietvedības pārzinei Laurai Skujiņai 5.vieta.

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” lietvedības pārzine Laura Skujiņa kādā pirmdienas rītā ceļā uz darbu izdzirdēja Radio „Star FM” balsi Māri Grigali, kurš aicināja pieteikties SIA „Officeday Latvia” rīkotajā un konkursā „Labā roka biznesā 2019”. Konkursu atbalstīja gan radio „Star FM”, gan ziņu portāls „Skaties.lv”. Lai tiktu nākamajā kārtā, Laurai bija nepieciešams visu Skolēnu pils kolēģu atbalsts. Veselu nedēļu notika balsošana, kuras laikā Lauru aktīvi atbalstīja gan kolēģi, gan draugi, gan Skolēnu pils audzēkņi un viņu vecāki.

Pēc balsošanas beigām 16 populārākie dalībnieki, kuru skaitā bija iekļuvusi arī mūsu Laura, saņēma 5 dažādus uzdevumus. Viens no uzdevumiem – novadīt rīta rosmi kolēģiem. Ar lielu aizrautību kolēģi gan no administrācijas, gan no Rīgas Skolu muzeja, gan no Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra piedalījās jautrajā rīta rosmes filmēšanā.

Laura izpildīja visus uzdevumus sekmīgi un iekļuva labāko astotniekā un konkursa finālā, kas notika 22. martā, VEF Kvartāla Kamerzālē. Lauru atbalstīt bija ieradušies arī tuvākie Skolēnu pils kolēģi. Finālisti sacentās atraktivitātē, atjautībā un zināšanās, pierādot, ka ir titula „Labā roka biznesā 2019” cienīgi. Dalībniekiem tika doti 3 uzdevumi:

1.iepazīstināt ar sevi un savu darba vietu;

2.parādīt savu reakciju un spēcīgās koncentrēšanās spējas, meklējot un atrodot produktus SIA „Officeday Latvia” katalogā;

3.sacensties zināšanās un atjautībā par savu darba sfēru.

Apkopojot rezultātus, mūsu vienmēr mīļā, jaukā un izpalīdzīgā Lauriņa ieguva 5.vietu. Laura pēc konkursa: „Paldies SIA „Officeday Latvia” par rīkoto konkursu “Labā roka biznesā 2019”. Bija prieks un lepnums piedalīties un popularizēt mūsu iestādi Bērnu un jauniešu centru „Rīgas Skolēnu pils”, kā arī nedaudz izrauties no rutīnas un gūt pozitīvu dzirksteli pildot uzdevumus. Paldies arī maniem kolēģiem, kas ļāva atlikt darbiņus, lai izpildītu konkursa uzdevumus. Paldies par aktivitāti gan balsojot, gan piedaloties filmēšanā. Paldies arī maniem draugiem un pārējiem līdzjutējiem. Mēs visi esam forši!”

Foto: no SIA „Officeday Latvia”

Informāciju sagatavoja:

Iveta Freimane, ifreimane4@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)