Kamerkoris “Tonika” Ziemassvētku koncertos “Balts” muzicēs kopā ar Arturu Gruzdiņu.

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” meiteņu kamerkoris “Tonika” un jaunais, talantīgais dziedātājs Arturs Gruzdiņš aicina Ziemassvētkus sagaidīt siltuma un gaismas pilnos Ziemassvētku koncertos “BALTS” – 20. decembrī plkst.19.00 Rīgas Lutera (Torņakalna) baznīcā un pirms pašiem svētkiem, 23. decembrī, plkst.18.00 Rīgas Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā.

 

Koncertos “BALTS” meklēsim pareizos vārdus un atbildes kā krustvārdu mīklā, aptverot visplašāko emociju gammu, negaidītus muzikālus pagriezienus gan stila, gan žanru izvēlē – akadēmiska kora mūzika mīsies ar džeza aranžijām, kā arī pazīstamām, sirsnīgām un liriskām Ziemassvētku dziesmām. Skanēs Jāņa Lūsēna, Gunta Cimiņa, Egona Valtera, Valta Pūces, Renāra Kaupera un citu latviešu komponistu mūzika, tāpat koncertos dzirdēsim labi pazīstamas ārzemju komponistu Ziemassvētku dziesmas “Jingle Bell Rock”, “Let it snow”, “It`s the most wonderful time of the year” jaunās, nedzirdētās aranžijās korim un solistiem, skanēs arī citas pasaulē labi pazīstamas melodijas – atnāc, sasildies ar mūziku, prieku un pavisam gaišu svētku sajūtu!

 

Koncertā piedalās: Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” meiteņu kamerkoris “Tonika”, mākslinieciskā vadītāja Inga Cimiņa,  ARTURS GRUZDIŅŠ, instrumentālā grupa – džeza pianists MĀRIS VITKUS, MĀRTIŅŠ MIĻEVSKIS (sitaminstrumenti, perkusijas), JĀNIS OLEKŠS (basģitāra), EGIJA SPROĢE – OREHOVA (flauta), ELĪZA SESTULE (čells),  ANNA BERKLĀVA (klavieres). Ar klausītājiem sarunāsies un Maijas Laukmanes dzeju no krājuma „Balts” lasīs ZANE GOIŽEVSKA.

 

Biļetes uz koncertiem jau pieejamas Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv

Izmanto iespēju un līdz 1. decembrim pērc biļeti par īpaši draudzīgu cenu! No 1. decembra koncertu biļešu cena – 7.00 EUR, pensionāriem – 5.00 EUR. Bērniem līdz 7 g.v. ieeja bez maksas.

 

Brīnums. Gaisma. Labestība. Ticība. Svētki.

Un kāda ir Tava Ziemassvētku maģiskā formula?

 

Informāciju sagatavoja:

Santa Vancāne

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra

Izglītības metodiķe, pilsētas pasākumu koordinatore

Meiteņu kamerkora “Tonika” dziedātāja

Tālrunis: +371 29385336
santa.vancane@intereses.lv

www.rsp.lv