Gada noslēguma pasākumi angļu valodas pulciņos

Atklātās stundas kopā ar vecākiem.

Maija nogalē jaunākā vecuma angļu valodas pulciņos tika rīkotas atklātās stundas kopā ar vecākiem. Priekšnesumu veidā bērni parādīja vecākiem, ko iemācījušies mācību gada laikā. Bērni bija angliski iestudējuši dažādas ludziņas: par pirātu ceļojumu uz bagātību salu, par Nīlzirga Henrija (Henry Hippo) un Cāļa Likena (Chicken Licken) piedzīvojumiem, kā arī R. Kiplinga stāstu par to, kā ziloņi tika pie saviem garajiem snuķiem. Vecākās grupas bērni iestudēja versiju par V.Šekspīra lugu „Midsummer Night`s Dream”, tā atzīmējot lielā angļu dramaturga 450. dzimšanas dienu. Valentīna Kuklina, Milāna Farino, Matīss Bulahs un Edijs Bušmanis skatītājus priecēja ne tikai ar savām labajām angļu valodas prasmēm, bet ari atraisīto aktierisko tēlojumu.

 

Tā kā Rīga šogad ir Eiropas kultūras galvaspilsēta , bērni bija sagatavojuši  īpašu priekšnesumu –Rīgas alfabētu (Riga ABC). Pasākumu noslēgumā tika izspēlēta aizraujoša spēle : „Is Riga ready yet?”

 

Angļu valodas pulciņa dalībnieki izspēlē Lielbritānijas vēsturi.

Angļu valodas pulciņa 4.-5. klases dalībnieki sekmīgi piedalījās projektā „ The history path of the UK” („Lielbritānijas vēstures taka”). Bērni ne tikai iepazinās ar Lielbritānijas vēstures svarīgākajiem notikumiem, bet arī interaktīvā veidā izspēlēja tās vēstures galvenos notikumus: ķeltu, romiešu, anglo-sakšu, vikingu un normaņu ierašanos Britu salās. Par interesantākajiem vēsturiskajiem personāžiem bērni atzina Elizabeti Pirmo, Mariju Stjuarti un „asiņaino” Henriju Astoto. Projekta noslēgumā bērni izveidoja izstādi, kuru var apskatīt RSP Valodu klasē.

 

Jauni iestudējumi angļu valodas jaunāko klašu audzēkņu mācību gada noslēguma pasākumos.

Angļu valodas pulciņu dalībnieki mācību gadu noslēdza ar jauniem iestudējumiem. Pirāti devās piknikā uz neapdzīvotu salu, lai sastaptos ar nāriņām un Jūras briesmoni un iemācītos labas uzvedības manieres. Burvju mežā notika dzīvnieku vēlēšanas – pēc spraigas priekšvēlēšanas kampaņas par prezidentu tika ievēlēts vismazākais (taču visčaklākais!): Misters Skudra. Vecākie bērni iestudēja „The Wizard of OZ” („Burvis no Ozas zemes”) un R. Kiplinga stāstu „ The Elephant’s Child” par mazo zilonēnu , kurš savā nevaldāmajā ziņkārībā gribēja uzzināt, ko krokodils ēd pusdienās. Savukārt visjaunākie pulciņa dalībnieki parādīja vecākiem bērnu pašu izvēlētas mīļākās dziesmas no You Tube, kuras pavadīja pašu radītas kustības. Pasākumu noslēdzām ar rotaļām un jautru kopīgu deju.

 

Lilita Rubīne, angļu valodas pulciņu skolotāja.