Eiropas spēlēs Baku piedalās 3 Rīgas Skolēnu pils sportisti un treneris. Spēļu atklāšanas ceremonijas tiešraide šodien, 12.jūnijā plkst.18:55 LTV7

Atklāšanas ceremonijā redzēsiet arī sportistu gājienu, un Latvijas komandas sastāvā arī 3 Rīgas Skolēnu pils badmintonistus: Kristīni Šeferi, Ievu Popi, Reini Kraukli un treneri Arni Šeferu!

2015. gada Eiropas spēlēs Latviju pārstāv 3 badmintonisti – visi no Skolēnu pils. Latvijas labākās badmintonistes Ieva Pope (sieviešu dubultspēles), Kristīne Šefere (sieviešu vienspēles, sieviešu dubultspēles), Reinis Krauklis (vīriešu vienspēles). Līdzi viņiem devies arī mūsu skolotājs – treneris Arnis Šefers.

 

Eiropas pirmās spēles notiek Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku no 2015. gada 12. līdz 28. jūnijam. Sacensības tiks aizvadītas 20 olimpiskajos un 4 neolimpiskajos sporta veidos, 52 sporta disciplīnās tiks sadalītas 253 medaļas, par kurām cīnīsies 49 valstu apmēram 6000 sportisti. Latvijas komanda – 67 sportisti ir ievērojama, tā ir lielāka nekā Olimpiskajās spēlēs. Mūsu sportisti startēs 17 sporta veidos.

 

Lai piedalītos Eiropas spēlēs nepietiek, ka esi Latvijas labāko sportistu vidū, bija nepieciešams pārvarēt Eiropas kvalifikāciju.

 

Joprojām ceram, ka mūsējiem – Skolēnu pils badmintonistiem izdosies kvalificēties arī uz pasaules svarīgākajām sporta spēlēm – 2016.gada Olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, Brazīlijā.

 

Eiropas spēļu oficiālā mājas lapa: http://www.baku2015.com
Foto no Kristīnes Šeferes personīgā arhīva.

 

Informāciju sagatavoja:
Iveta Freimane, skolenupils@gmail.com
Direktora vietniece,
Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”
www.rsp.lv
www.facebook.com/BJCRSP