No e-Twinning semināra Grieķijā ar jaunām idejām

No 2014. gada 2. līdz 4. oktobrim Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” multiplikācijas, kultūras vēstures pulciņu interešu izglītība skolotāja Tatjana Gvozdeva piedalījās skolotāju profesionālās pilnveides seminārs “eTwinning sadarbības projekti un IKT rīki kultūras un mākslas priekšmetu skolotājiem” Korfu (Grieķijas sala Jonijas jūrā).

Semināra tēmas bija saistītas ar mākslu un kultūru, katrai tēmai bija paredzēta lekcija un praktiska darbnīca. Praktiskajās nodarbībās ap 100 skolotāji apvienojās grupās un kopā veica tēmas uzdevumus. Darbnīcu laikā papildinājām savas zināšanas video filmēšanā un montāžā, apguvām aktierspēles iemaņas. Bija darbnīcas par mūzikas izmantošanu sadarbības projektos un interesanta lekcija par mākslas vēsturi. Semināra dalībniekiem bija noorganizēta ekskursija uz Korfu pilsētu un muzeju, kā arī tradicionālās kultūras priekšnesums – Korfu mūzika un dejas.

 

Neilgajā 3 dienu laikā mums skolotājiem tomēr izdevās arī savstarpēji iepazīties un dibināt kontaktus. Pēc semināra būs jaunas idejas pulciņu darbā un jauniem eTwinning projektiem 🙂

 

Informāciju sagatavoja:

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

multiplikācijas, kultūras vēstures pulciņu

interešu izglītība skolotāja Tatjana Gvozdeva

tanjaspasts@inbox.lv