Deju studijas „Dzintarjūras” audzēkņi Slovēnijā un Horvātijā

Deju studijas „Dzintarjūra” audzēkņi Gerds Ivuškāns un Beāte Katrīna Zeltiņa, Miks Martinsons un Kitija Jumiķe pedagogu Lolitas un Vilmāra Ivuškāna pavadībā no 6. līdz 11. maijam piedalījās sporta deju nometnē Slovēnijas pilsētā Koperā, kā arī deju sacensībās Horvātijas pilsētā Rijekā (8.maijā) un Slovēnijā Koperas pilsētā (10.maijā).

Nometne sākās ar jogas nodarbībām (pilatēm) katru rītu plkst.9.00, tad sekoja grupu nodarbības pie augstas klases deju pedagogiem, kā arī individuālās nodarbības. Katru dienu audzēkņi aktīvi darbojās līdz pat plkst.20.30. Nometnē piedalījās ap 70 pāru no Eiropas un arī no tādām valstīm kā Argentīna, Japāna.

Sacensībās Horvātijā Standartdejās mūsu jaunieši startēja pieaugušo grupā (!), un Gerds Ivuškāns un Beāte Katrīna Zeltiņa ierindojās augstajā 3.vietā, bet Miks Martinsons un Kitija Jumiķe Latīņamerikas dejās pieaugušo grupā – 12.vietā.

Horvātijā mūsējos patīkami pārsteidza sacensību vieta – milzīgā sporta halle ar 3000 skatītājiem, vienreizējā atmosfēra, ovācijas un aplausi visiem dalībniekiem. Mūsu audzēkņiem temperamentīgie horvāti prasīja autogrāfus un atļauju kopīgi nofotografēties. Noslēgumā visiem dalībniekiem organizatori bija sarūpējuši lielu banketu ar pieciem nacionālajiem ēdieniem un ēšanu „līdz ģībšanai” 🙂

Sacensībās Slovēnijā Gerds Ivuškāns un Beāte Katrīna Zeltiņa jauniešu grupā ierindojās 3.vietā, bet 13 valstu dalībnieku vidū IDSF pieaugušo grupā 23.vietā.

Mūsu audzēkņi šajās dienās ieguva viennozīmīgi nenovērtējamu, milzīgu pieredzi.

Lolita Ivuškāne, DS „Dzintarjūra” skolotāja