„Dancotprieks” pulcē Tautas deju ansambļus

17.oktobrī Salaspils kultūras namā „Enerģētiķis” skaistu koncertu bija noorganizējusi Rīgas Skolēnu pils Tautas deju ansambļa „Uguntiņa” jauniešu grupa. Šis bija īpašs koncerts – draudzības koncerts, kurā piedalījās mūsu valsts labākie Tautas deju ansambļi: TDA „Liesma” (mākslinieciskais vadītājs Dzintars Zeibots), VEF Kultūras pils TDA “Rotaļa” (mākslinieciskais vadītājs Gints Baumanis), TDA „Teiksma” (mākslinieciskais vadītājs Jānis Ērglis), Rīgas Tehniskās universitātes TDA “Vektors” (mākslinieciskais vadītājs Uldis Šteins) un Rīgas Skolēnu pils TDA „Uguntiņa” (mākslinieciskā vadītāja Gita Ūdre).
Šīs lielās sadancošanās idejas autors bija TDA „Uguntiņa” jauniešu iemīļotais skolotājs Juris Čakans.
Koncertā katrs ansamblis parādīja ne tikai to, kas ir atšķirīgs un īpašs katram deju ansamblim, bet arī vienojās kopīgā deju solī, sagādāja daudz pārsteigumu skatītājiem. Koncerts bija divās daļās – ar latviešu un cittautu deju programmu. Koncertā ietvertās deju horeogrāfijas veidojuši visā Latvijā pazīstami horeogrāfi.
Dejotāju sniegums bija ļoti augstā līmenī, ko ar vētrainiem un ilgstošiem aplausiem novērtēja emocionāli uzlādētā skatītāju pārpildītā zāle. Paldies dejotājiem par šo brīnišķīgo koncertu. Bravo „Uguntiņa”!

Iveta Freimane, Skolēnu pils direktora vietniece
www.rsp.lv