Cienījamie skolotāji, audzēkņi un vecāki!

Rīgas Skolēnu pils piedalās  makulatūras vākšanas konkursā!

MAKULATŪRU VAR NODOT:

Skolēnu pils administrācijā darba dienās

plkst.9.00-20.00. Makulatūra tiks nosvērta un katrs tās savācējs tiks atzīmēts J

Mūsu devīze: „Tīrai Latvijai!”

Print 

“Zaļā josta” sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, AS “Latvijas valsts meži”, SIA “Līgatnes papīrs”, SIA “Clean R” un SIA “AP Kaudzītes” aicina Jūsu izglītības iestādi iesaistīties makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”.

  • Konkursa ietvaros aicinām vākt biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas, avīzes, žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kā arī kartona iepakojumus. Konkursam netiek pieņemtas fotogrāfijas, izlietoti papīra trauki un uzlīmes.
  • Makulatūras vākšana izglītības iestādēs norisināsies līdz 2017. gada 13. martam, savukārt konkursa rezultāti tiks paziņoti maijā, kad uzzināsim, kuras izglītības iestādes tiks pie vērtīgām balvām no “Zaļā josta” un konkursa atbalstītājiem – naudas balvām 400 EUR, 300 EUR un 200 EUR vērtībā, kā arī aizraujošām vides izziņas ekskursijām, ko uzvarētājiem sarūpējusi AS “Latvijas valsts meži”. Konkursa organizatori ar pārsteiguma balvām apbalvos arī aktīvākos makulatūras vācējus.
  • Vairojot bērnu prieku un uzskatāmi demonstrējot makulatūras pārstrādes nozīmi, konkursa noslēgumā visi dalībnieki saņems 5 kg biroja vai zīmēšanas papīra.