BJC „Daugmale” atklātā modes skate „Cik dažādi mēs esam!”

8.aprīļa pavasarīgajā dienā uz atklāto modes skati „Cik dažādi mēs esam!” Bērnu un jauniešu centrā „Daugmale” jau 11. gadu pulcējās šūšanas un modelēšanas darbnīcu dalībnieki un pedagogi. Šoreiz skatē piedalījās pārstāvji no BJC ”Mīlgrāvis”, BJC „Rīgas Skolēnu pils”, BJC „Daugmale”, TJN „Annas 2”, BJC „Zolitūde”, BJC „Bolderāja”, Rīgas internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem un Rīgas 46. vidusskolas.

 

Sveicam BJC „Rīgas skolēnu pils” audzēknes – Godalgoto vietu ieguvējas!

 

Vēsturisko tērpu kategorijā

14-18 gadu vecuma grupā 2.vieta Silvijai Jaunušānei par tērpu „Ziemeļblāzma”, skolotāja Antra Žīgure.

 

Mūsdienu tērpu kategorijā

9-13 gadu grupā 3.vieta Paulai Bertai Zandersonei par tērpu „Mākonis puķu dārzā”, skolotāja Elga Šmite.

14-18 gadu grupā 1.vieta Silvija Jaunušānei par tērpu „Taureņu uzlidojums”, skolotāja Antra Žīgure.

19-25 gadu vecuma grupā 1.vieta ar vairākiem tērpiem no sērijas „Krāsainie gadalaiki” Dana Bajāre , skolotāja Antra Žīgure.

 

Avangarda tērpu kategorijā

14-18 gadu vecuma grupā 1.vieta Beātes Balodes tērpam „Kosmo”, skolotāja Elga Šmite.

 

Visi skates dalībnieki bija pārdomāti un atraktīvi sagatavojušies tērpu demonstrācijai. Tērpus akcentēja atbilstīgi aksesuāri – rotas, grims, frizūra, apavi. Tērpi tika demonstrēti trīs kategorijās – vēsturiskais, mūsdienu un avangarda tērps. Ar daudzveidīgiem un kvalitatīviem tērpu darinājumiem viskuplāk pārstāvēta bija mūsdienu tērpu kategorija.

 

Skates dalībnieku sniegumu vērtēja žūrija: stiliste Natālija Čurina, apģērbu dizainere, modelētāja Jekaterina Boļšova, Rīgas interešu izglītības metodiskā centra vizuālās mākslas skolotāja un metodisko apvienību vadītāja Viva Dzene un BJC „Daugmale” vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas metodiķe Elīna Moisjuka-Vanaga.

 

Informācija pārpublicēta no www.e-skola.lv