Atbalsti savējos!

Kamerkoris “Tonika” 2012. gada septembrī iesniedza pieteikumu un tika apstiprināts dalībai Starptautiskajā koru konkursā “VENEZIA IN MUSICA 2013”, kas norisināsies Itālijā no 2013.gada 28. aprīļa līdz 2. maijam. Koris startēs divās kategorijās: A kategorijā sieviešu koru grupā un Folkloras kategorijā. Konkursu organizē  Starptautiskā organizācija INTERKULTUR, kas ir arī Pasaules koru olimpiādes organizators. Latvija var lepoties, ka šī organizācija ir izvēlējusies Latviju kā Pasaules koru olimpiādes norises vietu jau 2014. gadā. Meitenes šobrīd nopietni gatavo gan konkursa programmu, gan  XXV Vispārējo latviešu dziesmu svētku programmu. Šis pavasaris ir nopietna darba pilns. Lai varētu aizbraukt uz Itāliju, esam iesnieguši iesniegušas projektu www.labiedarbi.lv.

LabieDarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi atbalstīt un veicināt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Korim ļoti vajadzīgs draugu atbalsts, lai iegūtu finansējumu braucienam uz konkursu. Tādēļ aicinām visi “Rīgas Skolēnu pils audzēkņus” un skolotājus atbalstīt šo projektu nobalsojot gan portālā www.labiedarbi.lv gan portāla www.draugiem.lv.

Mēs ļoti ļoti priecāsimies par Jūsu atbalstu!

Apskati un nobalso: http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/Kamerkora-Tonika-piedalisanas-starptautiskaja-koru-konkursa.html

http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=542

PALDIES! 🙂

Inga Cimiņa, meiteņu kamerkora „Tonika” diriģente