Ar zelta medaļu mājup

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” šaušanas pulciņa audzēknes tika uzaicinātas piedalīties VI Suvalku Starptautiskajās šaušanas sacensībās 1.-4. martā Suvalkos (Polijā). Piedalījās sportisti no Polijas, Krievijas, Lietuvas un Latvijas. Šogad dalībnieku skaits un meistarība bija daudz augstāka nekā iepriekšējos gados.

Ar tiesnešu lēmumu par simpātiskāko sportisti ar īpašu balvu apbalvoja mūsu audzēkni  Rūtu Deksni.

Pie apbalvojumiem tika par ieņemto 5. vietu Rūta Deksne, Stefānija Skrūzmane un Karīne Blakunova, par 4. vietu – Anastasija Čudinova un Patrīcija Zālīte.

 

Ļoti spēcīgā konkurencē ar Polijas, Krievijas un Lietuves pārstāvēm I vietu un zelta medaļu izcīnīja mūsu LIENE RACIBORSKA ar teicamu rezultātu 398,1 punkti PŠ-40 (pneimatiskā šautene) vingrinājumā. Liene vislielāko pārsteigumu radīja SUPERFINĀLĀ (startēja 18 labākie dalībnieki – bez dzimuma, vecuma un ieroču ierobežojuma). Liene iekļuva spēcīgākajā sešiniekā. Četru šāvienu rezultātā vietu noteica pēc viena labākā trāpījuma. Mūsu LIENE RACIBORSKA ieguva bronzas medaļu ar 10,5 punktiem un balvā saņēma DVD atskaņotāju.

 

Pateicamies Skolēnu pils administrācijai par morālo un fizisko palīdzību, bet šoferim Vilnim un Aivaram par varonīgo izturību!

 

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

šaušanas sporta interešu izglītības skolotājs

Juris Gabranovs

Juga42@inbox.lv

www.rsp.lv