Ar mūsu audzēkņu panākumiem noslēgusies orientēšanās galveno sacensību sezona!

25.septembrī Cēsu apkārtnē Grīviņos norisinājās Latvijas čempionāts pagarinātajā distancē. 16 gadīgo meiteņu grupā par Latvijas čempioni kļuva BJC “ Rīgas Skolēnu pils” orientēšanās pulciņa audzēkne Kristiāna Šaško, visātrāk veicot 7,6 km distanci ar 17 kontrolpunktiem. Šajā grupā 5.vietu izcīnīja otra mūsu audzēkne Aiga Strazdiņa.

Nedēļu iepriekš, 18. un 19.septembrī, Inčukalna apkārtnē notika Latvijas čempionāts velo orientēšanās sprinta un vidējā distancēs. Divkārtēju Latvijas čempiones godu 16 gadīgo meiteņu grupā izcīnīja Skolēnu pils orientieriste Ramona Poreitere.

Orientēšanās pulciņa audzēkņiem šis ir bijis augstu sasniegumu gads – sezonu sākām ar bronzas medaļu Baltijas čempionāta stafetē, tad 5.vieta Eiropas jauniešu čempionātā, sudraba medaļa garajā distancē un stafetēs, un, sezonu noslēdzot – zelta medaļa pagarinātajā distancē un velo orientēšanās sprinta un vidējā distancē.

Jāatzīmē, ka A.Strazdiņa un K.Šaško ir iekļautas Latvijas jaunatnes izlases kandidātu sarakstā nākošajai sezonai un gatavojas Eiropas jauniešu un Pasaules Junioru čempionātiem.