Ar Latvijas rekordu par Rīgas čempionēm šaušanā

Skolenu pils sausanas sports 2013.01.26-27 Rigas-chemp-12013.gada 26.-27. janvārī šaušanas pulciņa audzēknes aizstāvēja Rīgas Skolēnu pils prestižu Rīgas čempionātā šaušanas sacensībās olimpiskajos vingrinājumos.

Latvijas rekordu laboja mūsu komanda (Anete Rozmane, Viktorija Andžāne un Kristīna Musļimova) un ceturto reizi pēc kārtas izcīnīja Rīgas čempiona titulu sieviešu komandām PŠ-40 vingrinājumā.Par Rīgas vicečempionēm kļuva mūsu sieviešu pistoļu komanda (Aļona Krotova, Karīne Blakunova un Alīna Lekavičute).

Trešo vietu komandām izcīnīja RSP 2. komanda (Evelīna Beinaroviča, Kristīne Savina un Alīna Gaile) PŠ-40 vingrinājumā.

Individuāli par Rīgas čempioni kļuva Latvijas divkārtējā čempione Anete Rozmane šautenēs, par vicečempioni – Latvijas jaunatnes čempione Viktorija Andžāne. Bronzas medaļu izcīnīja Savina Kristīne.

Vislielākais gandarījums ir, ka sporta meistara rezultātu pirmo reizi uzrādīja Viktorija Andžāne un, šaujot ar tikko iegādāto formu, Kristīne Savina.

Juris Gabranovs, Rīgas Skolēnu pils šaušanas sporta pulciņa interešu izglītības skolotājs