APSVEICAM!!! Skolēnu pils audzēknei 4.vieta „Bērnu Jaunais vilnis 2013”.

Skolenu pils vokala studija 2013.08.18-20 Bernu Jaunais Vilnis3Augsto 4.vietu Starptautiskajā jauno dziedātāju populārās mūzikas konkursā „Bērnu Jaunais vilnis 2013” ieguva Latvijas pārstāve Katrīna Paula Dīringa. Konkurss notika  no 18. līdz 20.augustam Starptautiskajā bērnu centrā „Artek”, Krimā, Ukrainā. Katrīna Paula Dīringa ir Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” vokālās studijas audzēkne, un viņas skolotājs ir mūsu valstī populārais un iemīļotais dziedātājs Uģis Roze.

Pēc pirmās konkursa dienas 3 dalībniekiem bija 1.vieta ar 98 punktiem, 3 dalībniekiem, arī Katrīnai 2.vieta ar 97 punktiem. Pēc otrās dienas – divām dalībniecēm bija 1.vieta ar 99 punktiem, trīs dalībniekiem – 2.vieta ar 98 punktiem, bet diviem, arī Katrīnai, bija iegūta 3.vieta ar 96 punktiem. Kopvērtējumā, sasummējot punktus, Katrīna ieguva augsto 4.vietu. Par konkursa uzvarētāju kļuva Ukrainas pārstāve.

 

Konkursā piedalījās jaunie dziedātāji no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas, Gruzijas, Kazahijas, Armēnijas, Azerbaidžānas, Izraēlas. Lai piedalītos konkursā, vispirms bija jāizcīna ceļazīme nacionālajā atlases kārtā (09.04.2013. Eiropas atlases kārta Rīgā, Latvijā) un konkursa pusfinālā (19.-20.04.2013. Maskavā, Krievijā).

 

Konkursa žūrijā bija slaveni mūzikas un šovbiznesa pārstāvji: Alessandro Safina, Itālijas tenors – estrādes un operas dziedātājs, Ani Lorak, ukraiņu dziedātāja, Vera Brežņeva – ukraiņu dziedātāja, aktrise, TV raidījumu vadītāja, Konstantīns Meladze – ukraiņu komponists un mūzikas producents, Džamala – tatāru dziedātāja, kā arī Igors Krutojs – mūzikas un TV producents, komponists, Irina Dubcova – dziedātāja, dzejniece un komponiste, Sergeks Lazarevs – dziedātājs, aktieris, TV raidījumu vadītājs, Jūlija Savičeva – dziedātāja, aktrise no Krievijas.

 

Foto no konkursa oficiālās mājas lapas: http://www.newwavejunior.music1.ru

 

Informāciju sagatavoja:

BJC „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece

Iveta Freimane

skolenupils@gmail.com

www.rsp.lv