Apsveicam Andra Kozlovska vadītā fotopulciņa audzēknes Anniju Balčūni, Montu Mozerti un Evelīnu Martu Svekri ar panākumiem atklātajā foto konkursā!

Esam ieguvuši 7 no 12 godalgotajām vietām Rīgas atklātajā bērnu un jauniešu foto konkursā – izstādē „Latvijas Pērle”, ko rīkoja Rīgas Jauno tehniķu centrs!

Ar mērķi veicināt bērnu un jauniešu interesi par Latvijas skaistākajām vietām,  pievērst uzmanību Latvijas dabas skaistumam un kultūras daudzveidībai, kā arī radīt interesi bērniem un jauniešiem vērot apkārt notiekošo un spēt fotogrāfijās ietvert konkrētās vietas īpašākās iezīmes  no 2021.gada 21. septembra līdz 25. oktobrim  Rīgas Jauno tehniķu centrā, Bauskas ielā 88, norisinājās Rīgas atklātais bērnu un jauniešu foto konkurss – izstāde „Latvijas Pērle”. 

Konkursā tika iesniegti 47 darbi no 5 Rīgas interešu izglītības iestādēm – BJC “Daugmale”, BJC “Rīgas Skolēnu pils”, Rīgas Jauno tehniķu centrs, Pārdaugavas BJC “Altona” un Rīgas Čiekurkalna pamatskola.  Skolēnu  darbus kompetenta žūrija vērtēja četrās vecuma grupās – 7-10 gadi, 11-15 gadi, 16 – 18 gadi  un 19-  25 gadi.   Rīgas Jauno tehniķu centra Facebook lapas apmeklētāji varēja piedalīties darbu vērtēšanā, izvēloties “Skatītāju simpātiju”.

Konkursa dalībnieki savos darbos bija atklājuši Latvijas dabas, arhitektūras, urbāno un kultūrvēsturisko skaistumu visā  tās krāšņumā, demonstrējot savas spējas ieraudzīt un fiksēt to savās fotogrāfijās – īstos mākslas darbos!

Annijai Balčūnei VISS PJEDESTĀLS vecuma grupā 16-18 gadi, kurā parasti ir vissīvākā konkurence!

Montai Mozertei 1. un 2. vieta vecuma grupā 11-15 gadi.

Evelīna Marta Svekrei 1. un 2. vieta vecuma grupā 19-25 gadi.

Paldies pedagogam Andrim Kozlovskim par atbalstu skolēniem interesantu un mākslinieciski augstvērtīgu darbu radīšanā sakām gan mēs gan konkursa rīkotāji! 

Iepazīties ar uzvarētāju fotogrāfijām un saņemt pilnīgāku informāciju iespējams ŠEIT