Alpīnisma un kalnu tūrisma tehnikas sacensības “Montis Magia 2012”

2012. gada 24.-25.martā Rīgas Skolēnu pils sporta tūrisma pulciņa audzēkņi pirmo reizi piedalījās Lietuvas Alpīnisma asociācijas un kluba „Montis Magia“ organizētajās alpīnisma un kalnu tūrisma tehnikas sacensībās. Sacensībās notika atrakciju parkā “Labas”, Viļņā. Kopējais komandu skaits bija ļoti liels – 60! Pārsvarā piedalījās komandas no Lietuvas, kā arī dažas komandas no Latvijas un Krievijas (Pēterburga).

Sacensības bija ļoti dinamiskas. Bija daudzi interesanti uzdevumi, kurus līdz šim mēs nebijām darījuši vai arī zināmi uzdevumi, bet ar nedaudz savādāku pieeju kā pieredzēti Latvijas sacensībās. Līdz ar to, šīs sacensības bija ļoti nozīmīgas gan audzēkņu, gan arī treneru pieredzei. Noteikti centīsimies arī nākošajā gadā tikt uz šīm sacensībām.Rīgas Skolēnu pili pārstēvēja jaunākās grupas komanda (līdz 16.g.v.) un pieaugušo amatieru grupas komanda (no 18.g.v.). Jaunākā grupa ierindojās 6.vietā, bet pieaugušo grupa – 2.vietā. Malači!

Paldies Skolēnu pils diroktora vietniecei Ivetai Freimanei un šoferim Vilnim Bureņam par atbalstu sporta tūrisma pulciņa dalībai sacansībās.

Rezultāti jaunākajā grupā un vecākā grupa

Rīgas Skolēnu pils sporta tūrisma pulciņa skolotāja

Inga Liepiņa