Akademija 2014

Kamēr Latvijas olimpieši Sočos godam startēja par medaļām, arī Rīgas Skolēnu pils sporta tūrisma pulciņa audzēkņi nedaudz tuvāk – tepat Lietuvā, cīnījās par savām uzvarām un sasniegumiem.

22.-23.februārī Lietuvā Kedaiņu rajonā norisinājās starptautiskās kalnu tūrisma tehnikas sacensības. Tajās kuplā skaitā piedalījās mūsu sporta tūristi, kuri kā viens no plašāk pārstāvētākajiem klubiem šajās sacensībās saņēma īpašu atzinību un kausu. Taču, tas nebija vienīgais apbalvojums un iemesls lepoties. Liels prieks un uzslavas Dāvidam Zakrevskim par godam izcīnīto 1.vietu un Maksime Milzarājam par 2.vietu individuālajā tūrisma tehnikā jaunākajā grupā, Antrai Kacenai par 3.vietu individuālajās kalnu tehnikas sacensībās vidējā grupā. Mazliet veiksmes šoreiz pietrūka Kristīnei Apsēnai, kas palika tūlīt aiz medaļām godpilnajā 4.vietā vecākajā grupā.

 

Komandas kopumā cīnījās godam un šoreiz pietrūka sportiskās veiksmes, lai iekļūtu godalgotajās vietās, taču, ir uz ko tiekties. Mēs pierādījām, ka esam spēcīgi konkurenti. Paldies visiem dalībniekiem par startiem! Trenēsimies vēl cītīgāk un sasniegsim virsotnes!

 

Baiba Zāle,

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Sporta tūrisma pulciņa

Interešu izglītības skolotāja

baiba_zale@yahoo.com

www.rsp.lv