Aizritējušas 28. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā

2016.gada 16.aprīlī Garkalnes mežā norisinājās 28. Rīgas atklātās sacensības sporta tūrismā. Šogad piedalījās 32 komandas pārstāvot Rīgu, kā arī Jelgavu, Bausku, Misu, Jēkabpili, Ādažus, Sēju, Rudzātus, Mālpili un Druvu. Sacensības notika tūrisma kontroles kombinētajā pārgājienā (3-9km), kurā tika iekļauti tūrisma tehnikas, orientēšanās un novadpētniecības uzdevumi. Visas komandas finiša uzdevumā tika pie kopbildes – par godu sacensību organizatoru – Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” 75 gadu jubilejai ar savu ķermeni bija jāizveido burti RSP. Tā ar nedaudz saules, lietus, daudz putnu čalām un vēja aizritēja sacensības 🙂

Par sacensību 1.vietu ieguvējiem kļuva:

visjaunākajā grupā – BJC „Junda” / “Remoss” komanda;

jaunākajā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas komanda;

vidējā grupā – Rīgas pilsētas Pļavnieku ģimnāzijas komanda;

vecākā grupā – BJC „Junda” / “Remoss” komanda;

pieaugušo grupā – BJC “Daugmale” komanda.

Sacensības organizēja Rīgas Skolēnu pils sadarbībā ar Latvijas Alpīnisma savienību, Latvijas Jaunatnes sporta tūrisma federāciju, biedrību “Stratus Z”. Sacensības finansiāli atbalstīja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Latvijas Alpīnisma federācija.

Rezultāti

Paldies par atsaucību Garkalnes novada domei un Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošās skolas direktoram Laimnesim Bruģim!

Paldies visiem sacensību tiesnešiem un dalībniekiem. Tiekamies 29.Rīgas atklātajās sacensībās sporta tūrismā, 2017.gada 22.aprīlī!

 

Informāciju sagatavoja:

Inga Liepiņa, Inga.Liepina@lspa.lv

Sacensību galvenais tiesnesis

Mob.t.26525949