Aicinām uz Rīgas atklātajām bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēm “Dzintarjūra” un 2016.gada čempionātu Latīņamerikas dejās

Februāra beigās kā jau daudzus gadus iepriekš Rīgā, Sporta namā “Daugava”, K. Barona ielā 107 sabrauks dejotāji no visas Latvijas, lai piedalītos Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils”, Latvijas Sporta deju federācijas, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta rīkotajās tradicionālajās Rīgas atklātās bērnu un jaunatnes meistarsacīkstēs “Dzintarjūra”, kas šogad veltītas Rīgas Skolēnu pils 75 gadu jubilejai. Vienas no Latvijas lielākajām sporta deju sacensībām pulcēs daudzus simtus dejotāju. Sacensības norisināsies 27. un 28.februārī, to sākums plkst.10.00. Ieeja bezmaksas.

2016.02.27-28 Dzintarjura-LR LAchemp-page-001

Šajās dienās norisināsies arī Latvijas svarīgākais sporta deju pasākums – Latvijas 2016.gada čempionāts Latīņamerikas dejās, ko sadarbībā ar Latvijas Sporta deju federāciju organizē Rīgas Skolēnu pils. Galvenais notikums – čempionāta fināli būs sestdien, 27.februārī plkst.18.30. Biļetes “Biļešu Serviss” kasēs vai http://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/sports/sporta_dejas/dejo-latinamerikas-deju-zvaigznes-179258/ vai arī uz vietas pirms sacensībām.

 

Informāciju sagatavoja:

Iveta Freimane, skolenupils@gmail.com

Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece