31.janvārī un 1.februārī Salaspilī noslēdzies 2015.gada Latvijas čempionāts badmintonā – Skolēnu pilij 9 medaļas!

Par Latvijas čempioniem kļuva:

jauktajās dubultspēlēs Reinis Krauklis / Kristīne Šefere (Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”, turpmāk tekstā: RSP), kas finālā 3 setos ar rezultātu 17-21, 21-13 un 21-15 pārspēja Paulu Gurecki / Jekaterinu Romanovu. Kristīnei tas ir jau 14.tituls jaukto dubultspēļu kategorijā, bet ja skaitām arī vienspēles un dubultspēles – jau 45.Latvijas čempiones tituls. Reinim šī ir pirmā zelta medaļa Latvijas čempiona godā. Cīņā par trešo vietu uzvaru svinēja Didzis Gureckis / Monika Radovska.

Vīriešu dubultspēlēs zelta medaļas izcīnīja Edijs Līviņš / Toms Preinbergs (RSP), kuriem arī šis ir pirmais Latvijas čempionu tituls, finālā apspēlējot Andi Bērziņu / Dāvi Lozdu (RSP) divos setos ar identisku rezultātu 21-15 un 21-15. Bronzas medaļas izcīnīja brāļi Didzis un Pauls Gurecki.

Sieviešu dubultspēlēs par uzvarētājiem kļuva Kristīne Šefere / Ieva Pope (RSP), izcīnot 5 titulu pēdējos 6 gados šādā sastāvā, bet Kristīnei tas jau ir 17 sieviešu dubultspēļu tituls pēdējos 19 gados. Finālā 2 setos ar rezultātu 21-13 un 21-6 tika apspēlētas Jekaterina Romanova / Liāna Lenceviča. 3.vietu ieguva Terēze Balode / Diāna Stognija.

Latvijas čempioni vienspēlēs:

Pirmo reizi vīriešu vienspēlēs šo godu izpelnījās 16 gadus jaunais talants Niks Podosinoviks (RSP), kas finālā izcīnīja uzvaru 2 setu spēlē pret Tomu Preinbergu (RSP) 21-12 un 21-8, bet pusfinālā sīvā cīņā izšķirošajā 3.setā uzvarot ar rezultātu 22-20. Spēlē par 3.vietu bronzas medaļu ieguva Reinis Krauklis (RSP).

Sieviešu vienspēlēs pēc 2 gadu pārtraukuma savu otro titulu izcīnīja Monika Radovska, kas finālā arī sīvā 3 setu cīņā pārspēja 14 kārtējo Latvijas čempioni Kristīni Šeferi (RSP) 21-19, 19-21 un 21-17. Cīņā par bronzas medaļu uzvaru svinēja Ieva Pope (RSP).

 

Foto un rezultāti pārpublicēti no: www.badminton.lv

 

Informāciju apkopoja:

Iveta Freimane,

Bērnu un jauniešu centrs „Rīgas Skolēnu pils”

Direktora vietniece

skolenupils@gmail.com

www.rsp.lv

https://www.facebook.com/BJCRSP