No 12. aprīļa līdz 24. maijam Rīgā notiks Mūzikas dienu pasākumi un koncerti

Visi iedzīvotāji, bet jo īpaši bērni un viņu vecāki aicināti apmeklēt Mūzikas dienu pasākumus un koncertus, kuros dziedās, dejos un spēlēs Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” audzēkņi no 18 mūzikas un dejas kolektīviem.

Pasākumos un koncertos savu dziedāt prasmi, dejas soli un instrumentu spēli demonstrēs vairāk nekā 1000 Rīgas Skolēnu pils audzēkņi. Pasākumu apmeklētājus priecēs pūtēju orķestra, vijoļspēles, koklētāju ansambļa, akardeonistu, flautu un ģitārspēles priekšnesumi, kā arī koru, vokālo ansambļu sniegums. Mūzikas dienu ietvaros iedzīvotāji varēs apmeklēt arī deju koncertus, vērot jogas un ritmoplastikas studiju paraugdemonstrējumus.

 

Skatītājiem būs iespēja tikties ar tādiem Latvijā populāriem kolektīviem kā Tautas deju ansambli „Uguntiņa”, meiteņu kamerkori „Tonika”, koklētāju ansambli „Austriņa” un daudziem citiem. Pasākumi un koncerti notiks gan Skolēnu pils telpās (K.Barona iela 99), Koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” (Krāsotāju iela 12), Lielajā ģildē (Amatu iela 6), gan Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde” (Amatu iela 3/5), Rīgas Latviešu biedrības namā (Merķeļa iela 13), Rīgas Sv. Pētera baznīcā (Skārņu iela 19), Rīgas Ebreju namā (Skolas iela 6) un Latvijas Kultūras akadēmijas teātra mājā „Zirgu pasts” (Dzirnavu iela 46).

 

Mūzikas dienu koncerti jau kļuvuši par Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” ikgadēju, tradicionālu pavasara pasākumu ciklu, kas tiek organizēts mācību gada noslēgumā, lai bērni un jaunieši atrādītu savu veikumu vecākiem un citiem interesantiem.

2014.04.12-05.24 Muzikas dienas2014-programma

Informāciju sagatavoja:

Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja, tālr. 67026838, mob. 26708034.