1.vieta Elektronikas pamatu un robotikas pulciņa vecākajai komandai

2022.gada 6.maijā Bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” Elektronikas pamatu un robotikas pulciņa audzēkņi kopā ar skolotāju Jāni Ozolu-Ozoliņu piedalījās Latvijas un ārvalstu skolēnu atklātajā konkursā – praktikumā radioelektronikā Ventspils Jaunrades namā.

Mūsu vecākā komanda savā grupā izcīnīja 1.vietu, iestāžu vērtējumā mūsu pulciņš ieguva 2.vietu un balvā multimetru un darbarīku komplektu.

Izglītojošā ekskursijā tika apmeklēts topošais Ventspils Zinātnes un izglītojošais centrs un konsoļu ražotne “Azerum”.  Veiktas pārrunas un pieredzes apmaiņa ar  Klaipēdas (Lietuva), Jūrmalas, Jelgavas un Vaiņodes elektronikas virziena pulciņu skolotājiem. Saņemts uzaicinājums piedalīties Klaipēdas 2022.gada elektronikas konkursā. Ar VISC pārstāvjiem un citiem pedagogiem spriests par konkursu plašam dalībnieku lokam “Jautrā elektronika”.

Mūsu iestāde un Rīgas pilsēta popularizēta starptautiskā mērogā kā viens no uzvarētājiem; audzēkņi bija priecīgi par iespēju piedalīties un par iegūtajām balvām; gūtas jaunas atziņas  konkursu organizēšanā, skolotāju pieredzes apmaiņā, bērnu motivēšanā, ieskats par darbu ar jaunākajām tehnoloģijām.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Ozols-Ozoliņš, jozols4@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Elektronikas pamatu un robotikas pulciņa

interešu izglītības skolotājs

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)