Dalību konkursā „Jaunais Elektronikas inženieris” Klaipēdā, Lietuvā.

D

2019.gada 22. novembrī Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Pulciņa „Elektronikas pamati un Robotika” audzēkņi devās uz Klaipēdu, kur bijām uzaicināti piedalīties „Klaipēdas Skolēnu pašizteiksmes centra” konkursā „Jaunais Elektronikas inženieris”. No Skolēnu pils tajā piedalījās 3 komandas. Viens mūsu audzēknis tika uzaicināts darboties žūrijā.

Dalībniekiem darbs bija komandās pa divi. Katram dalībniekam vajadzēja atbildēt uz testa jautājumiem un salikt elektronisku shēmu-barošanas avotu jaunākajam dalībniekam un gaismas mūzikas shēmu (no 52 detaļām!) vecākajam. Vērtēts tika gan individuālais rezultāts, gan komandas kopējais.

Dalībniekiem darbs bija komandās pa divi. Katram vajadzēja atbildēt uz testa jautājumiem un salikt shēmas: elektronisku shēmu – barošanas avotu jaunākajam dalībniekam un gaismas mūzikas shēmu no 52 detaļām! vecākajam dalībniekam. Vērtēts tika gan individuālais rezultāts, gan komandas kopējais.

Mūsu audzēkņiem konkurss bija veiksmīgs – viena komanda ieguva 1.vietu, otra 3.vietu. Individuālajā  vērtējumā viens audzēknis ieguva 1.vietu, otrs 3.vietu.

Pēc konkursa iepazināmies ar centra darba telpām un skolotāju pieredzi iespiedplākšņu pagatavošanā un pielietošanā – viss notiek uz vietas, pašu spēkiem un no pieejamiem materiāliem. Tā kā tikām uzaicināti arī nākamgad, tad gatavosimies un plānosim 2 dienu pasākumu.

Informāciju sagatavoja:

Jānis Ozols – Ozoliņš, jozols4@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils”

Pulciņa „Elektronikas pamati un Robotika” interešu izglītības skolotājs

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls – Rīgas Skolēnu pils)