Skolēnu pilij 5 čempioni

Šaušanas pulciņa audzēkņi kaldināja Rīgas Skolēnu pils slavu atklātajā Tukuma čempionātā šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem 13. un 14.februārī.Pirmo Tukuma čempiona titulu pieaugušo grupā izcīnīja Valērija Borovika PP-40 vingrinājumā 366 punkti. Otro čempiona titulu izcīnīja junioru grupā Alīna Lekavičute PP-40 vingrinājumā. Trešo titulu – jauniešu grupā – Aleksandra Ušakova PP-40 vingrinājumā, ceturto- pieaugušo grupā Kristīna Musļimova ar sporta meistara rezultātu PŠ-40 (šautenes) vingrinājumā 387 punkti, piekto – junioru grupā – Rīgas čempione Anete Rozmane ar Sporta meistara rezultātu PŠ-40 vingrinājumā 387 punkti. Par Tukuma vicečempionēm kļuva:

Karīne Blakunova juniorēm PP-40 vingrinājumā, Viktorija Andžāne juniorēm PŠ-40 vingrinājumā, Elizabete Veidiņa jaunietēm PŠ-40 vingrinājumā.

3.vietu izcīnīja Solvita Padamane jaunietēm PP-40 vingrinājumā, Aleksandra Ušakova laboja personīgo rekordu, bet Elizabete Veidiņa to atkārtoja.

Sacensībās piedalījās arī visi Latvijas vadošie šaušanas sportisti. Tukuma šautuve ir vislabākā Latvijas šautuve kā mājīguma un estētikas, tā arī lieluma ziņā. Šajā ziņā iedomīgā Rīga ir dziļi provinciāla, jo visas bijušās šautuves ir „likvidētas”, un to vietā neviena nav ne uzcelta, ne iekārtota.