RSP šaušanas pulciņš uzvar Latvijas sporta skolas šaušanā

Mūsu šaušanas pulciņa audzēknes aizstāvēja Rīgas un RSP prestižu Latvijas 2011.gada Junioru (LL-20) čempionātā ložu šaušanā Dobelē 2011.gada 1.-3.aprīlī. Visas vadošās mūsu sportistes pirms starta skāra gripas vīruss, bet, pateicoties viņu milzīgajam gribasspēkam, spēja pat uzvarēt tādas vadošās Latvijas sporta skolas ložu šaušanā kā Daugavpils, Dobeles, Tukuma u.c.Komandu vērtējumā tikai vienu punktu zaudējam Dobelei (potenciāli tika izcīnīti 3 punkti vairāk) un izcīnījām 3.vietu. Komandu vērtējumā tikai ieskaitīti 8 sportistu rezultāti. Par mūsu Ingu Rūķi vairāk punktu ieguva Evelīna Beinaroviča, bet viņa nebija iekļauta komandas sastāvā. Bez mazkalibra vingrinājumiem mūsu meitenes spēja izcīnīt oficiāli 3.vietu, bet neoficiāli – 2.vietu, zaudējot Aizputes novada sporta skolai šaušanā.

Kopā: 120,1 punkts.

Individuāli, smagi cīnoties ar gripas sekām, Elvīra Tēberga pistolē izvirzījās vadībā jau pirmajā maiņā un tikai sacensību noslēgumā par 1 punktu vairāk sasniedza Tukumniece Gita Upmane.

Otro sudraba medaļu izcīnīja Anete Rozmane šautenēs, šoreiz zaudējot 2 punktus Aizputniecei Ancei Birkmanei.

Bronzas medaļu aiz Elvīras izcīnīja mūsu Karīne Blakunova.

Personīgo rekordu šautenes vingrinājumā laboja Kristīne Savina un izcīnīja 4.vietu, uzrādot šajās sacensībās vislabāko rezultātu sērijā no 100 iespējamiem 100 punktus.

Linda Pūga pistolēs izcīnīja 5.vietu.

Jāuzteic Evelīna Beinaroviča, kura startējot pirmo reizi šautenes vingrinājumā, spēja sasniegt tikai 10 punktus mazāk par 1.sportisti, kas ir ļoti veiksmīgs sākums.