Rīgas Skolēnu pils audzēkņi uzvar Latvijas čempionātā bridžā B līgā

2015.gada 28. un 29.martā Rīgā notika Latvijas komandu čempionāts bridžā pieaugušajiem. B līgā startēja 2 komandas no Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” sporta bridža pulciņa – „PC1” (Dāvis Eisaks un Atis Čače) un „U25 RWS” (Jānis Cīmiņš, Gints Dreimanis, Ilze Miķelsone, Leo Vegners un Nauris Pelsis). Ļoti sīvā cīņā komanda U25 RWS apsteidza visus konkurentus un izcīnīja 1.vietu, kā arī tiesības nākošajā gadā startēt augstākajā līgā! PC1 komanda, lai arī finišēja 6.vietā, ieguva neatveramu pieredzi, spēlējot ar pieaugušajiem konkurentiem.

RSP

Komanda U25 RWS: Gints Freimanis, Leo Vegners, Jānis Cīmiņš, Ilze Miķelsone un Nauris Pelsis.

A līgā arī startēja 1 mūsu komanda – „RSP” (J.Ilziņš, V.Iļdeikins, G.Dreimanis un M.Balodis), kura, līdzīgi kā PC1 B līgā, iekrāja pieredzi un finišēja 6.vietā. 2.vietā ierindojās komanda „Rigainvites.lv”, kuras sastāvā startēja Rīgas Skolēnu pils sporta bridža pulciņa interešu izglītības skolotājs Kārlis Rubins.